Kanlı Kontes Ankara Korku Evi | Kaçış Merkezi

Kanlı Kontes Ankara Korku Evi

Kanlı Kontes Ankara Korku Evi

Kanlı Kontes Ankara Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Karanfil Sokak 14/11 Kızılay / Ankara

Oyun Hakkında: Kapalı kapılar ardından işkence dolu bir senaryo içerisindesiniz. Kanlı Kontes’in gizemini çözmek için sadece 60 dakikanız var. İçeride ne olacağı hiç belli değil. Her an korkusuz ve cesaretli olmalısınız. Bu oyuna en az 2 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

Telefon: 0531 922 1597

Kanlı Kontes Ankara Oyun Fiyatları:

  • 2 kişi 70 TL
  • 3 kişi 90 TL
  • 4 kişi 120 TL
  • 5-6 kişi 150 TL

 

Ankara Kızılay’da bulunan korku evi Kanlı Kontes‘ten kısa bir video

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini harita ile bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kanlı Kontes
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Ankara Kızılay’da bulunan mekan korku seviyesi oldukça yüksek bir oyun sunuyor. Elizabeth Bathory isimli bir seri katilin hikayesinden yola çıkılarak hazırlandı. “Kanlı Kontes” olarak anılan Elizabeth Bathory büyücülükle uğraşan, hayvanların kurban edildiği ayinlere katılan bir kişidir. Sonrasında bir çok cinayet işleyen seri bir katile dönüşmüştür.

Kanlı Kontes korku evinde bu cinayetlere ve diğer bir çok gizemli olaya şahit olacaksınız. Sizlerde hem cesaretinize hem de zekanıza güveniyorsanız bu oyuna katılabilirsiniz. Oyunda fiziksel temas kesinlikle yoktur ancak karşılaşacağınız bir çok sürprize şimdiden hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz.

Evden kaçış oyununa kaç kişi katılabiliriz? Oyuna en az 2 en fazla 5 kişilik grup halinde katılabilirsiniz. Süreniz 60 dakikadır ve süre dolduğunda oyunu bitiremezseniz bile dışarı çıkmanız gerekir. Amaç tüm görevleri tamamlayarak dışarı çıkmaktır. Eğer oyunda bir yere takılır ve ilerleyemezseniz operatörlerden yardım alabilirsiniz. Ancak en fazla 3 kez ipucu isteme hakkına sahipsiniz.

Evden kaçış oyunlarına gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanız ve rezervasyon saatinden en az 5 dakika önce oyun alanında olmanız gerekmektedir.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş