Kafes Bingöl Korku Evi | Kaçış Merkezi

Kafes Bingöl Korku Evi

Kafes Bingöl Korku Evi

Kafes Bingöl Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: İnönü Mah. Osmanlı sok. No:7/4 Merkez/Bingöl

Oyun Hakkında: Kafes konseptiyle Bingöl merkezde hizmet veren oyun korkuyu iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak. 60 dakikalık bir korku filminin kahramanı olmak için 2-8 kişilik ekiplerinizle bu oyuna katılabilirsiniz. Oyun 5 farklı bölümden oluşmaktadır. Yaş sınırı 15’tir.

Kafes Bingöl Korku Evi Fiyatları: 

  • 2-3 Kişi 80 TL
  • 4-5 Kişi 100 TL
  • 6 Kişi 120 TL (Tavsiye edilen kişi sayısı)
  • 7 Kişi 140 TL
  • 8 Kişi 169 TL

Kafes Bingöl Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Singapur’da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Bingöl Korku Evi Kafes Google Maps ile daha kolay bulabileceğiniz bir yerde.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kafes
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Bingöl Korku Evi Kafes korku temasının yanı sıra gerilim teması ile hazırlanmış etkileyici bir senaryo ile bir saat boyunca kendinizi bir film kahramanı gibi hissetmenizi sağlayacak. Ürpertici bir evin içerisinde gizemlerle dolu eşyaların arasında ekibiniz ile birlikte hem zekanızı hem de cesaretinizi test edeceksiniz. Soğukkanlı olmanız gereken bu oyunu 2-5 kişilik ekipleriniz ile birlikte oynayabilirsiniz. Bingöl ilindeki heyecan dolu Kafes oyununa katılarak hem kendinizi test edebilecek hem de eğlenceli anlar geçirebileceksiniz.

Bingol Korku Evi

Bingol Korku Evi

Oyunda bulunan korku teması sizlerin şifreleri çözmenizi engelleyecektir. Ancak soğukkanlı olmayı başarırsanız bu oyunu çabucak tamamlayabilirsiniz. Eğlenceli bir oyunda kendinizi tıpkı sinema filminde oynuyormuşcasına gerilim ve korku dolu hissedeceksiniz. Oyun hikayesi çok gerçekçi olması nedeniyle yaşayarak oynayacaksınız. Bingöl Korku Evi Kafes’te 60 dakika süreniz var. Eve girdiğiniz andan itibaren oyun başlayacaktır. Ekibinizin geç gelen üyeleri, kapılar kapandığı andan itibaren içeri alınmayacaktır. Oyun içerisinde güç kullanmanızı gerektirecek herhangi bir bulmaca yoktur. Eğer bir bulmacayı çözmeye çalışırken güç kullandığınızı fark ederseniz; bilin ki yanlış yoldasınız. Sakinliğinizi koruyarak matematik ve zeka gerektiren ekip ruhunuzu ortaya koymanız, evden çıkabilmeniz için yeterlidir. 5 farklı bölüm var. Oyunun girişinde kimse ile mülaki olmadan direk oyuna başlıyorsunuz. 1. Bölüm koridor tek oyun var 2. Bölüm oturma odası 2 oyun var 3. Bölüm kumarhane 2 oyun var 4. Bölüm yatak odası 2 oyun var 5. Bölümde ise muayenehanede 1 oyun bulunuyor.

Bingöl Korku Evi Kafes için rezervasyon yapmak isterseniz yukarıda vermiş olduğumuz GSM numarasını arayarak randevu ekibiyle görüşebilirsiniz. Size en uygun saatler belirlendikten sonra ayrılmış olan saatten 5 dakika öncesinde oyun alanında olmanız gerekiyor. Oyun içerisinde Cep Telefonu vb. kayıt cihazları ile kayıt almanız yasaktır. Oyun içi gizlilik çok önemlidir ve diğer arkadaşlarınızın bu zevkten mahrum kalmaması için oyunda ne yaşadığınızı anlatmamalısınız. Oyun için yaş sınırı 16’dır. 16 yaşından küçük olan arkadaşlarımız aileleriyle oyuna girebilirler.

ok işaretiBingöl’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş