Kadıköy Tımarhanesi Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Kadıköy Tımarhanesi Evden Kaçış Oyunu

Kadıköy Tımarhanesi Evden Kaçış Oyunu

Adres:  Caferağa Mahallesi, Hasırcıbaşı Caddesi, No:68/B Kadıköy/İstanbul

Oyun Hakkında: Kadıköy Tımarhanesi en az 2 en fazla 8 kişi katılabileceğiniz korku seviyesi ve kurgusuyla fark yaratan bir mekan. Kadıköy Tımarhanesi’ne  katılmak için 16 yaşından büyük olmalısınız. Aktivite süresi bir saat ve önceden yerinizi ayırtarak katılabilirsiniz.

Kadıköy Tımarhanesi Korku Evi Kadıköy KAÇIŞ MERKEZİ ÖZEL İNDİRİMLİ Fiyatları:

  • 4 ve daha fazla kişi için Kişi Başı 35 TL
  • Gece seansı için lütfen arayınız

Telefon : 05438674263

Imstagram @kadikoytimarhanesikorkuevi

İstanbul korku evi Kadıköy Tımarhanesi tanıtım videosu

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak harita ile daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Tımarhane
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Kadıköy Tımarhanesi gerilim temalı bir evden kaçış oyunudur. En az 2 en fazla 8 kişi ile oyuna katılabilirsiniz. Amacınız bir saat içerisin ip uçlarını bulmak, şifreleri çözmek ve tımarhanden kaçmak. Oyunda kullanılan senaryoya göre bir doktor akıl hastanesinde hastalar üzerinde gizli deneyler yapmaktadır. Gizemli ölümlerin yaşandığı bu hastanede öldü denilen bir hasta günler sonra Kadıköy sokaklarında bulunur. Bu haberin duyulmasından sonra doktor bir anda ortadan kaybolur.

Kadıköy Tımarhanesi Gerilim ve korku temalı evden kaçış oyunu. 2 katlı villada muhteşem bir Kadıköy korku evi keyfi sizi bekliyor. Dilerseniz korku içeriği olmadan da bu oyunu oynayabilirsiniz! Benzersiz atmosfer ve kaliteli bulmaca kurgusu ile karşılanıyorsunuz. 2 – 8 kişilik ekip İpuçlarını bul, oyunları tamamla, kilitli kapıları aç Süren dolmadan gerilim ve korku dolu sırları açığa çıkar. Unutma!! Akıl sağlığını korumak ve tımarhanenin gizemini aydınlatmak için 1 saatin var… HASTANEDE ÖLDÜ DENİLEN AKIL HASTASI, KADIKÖY’DE BAYGIN HALDE BULUNDU! Ölüm raporunu hazırlayan saygın psikiyatrist Prof. Dr. Keskin, haberin yayıldığı gün ortadan kaybolur. Yapılan ilk incelemelerde, hastanın bir dizi yasadışı beyin ameliyatı geçirdiği tespit edilir. Hastanın bulanık hafızası yaşananların aydınlatılmasını zorlaştırsa da, ısrarla tekrarladığı iki kelime akıllara kazınır; “KADIKÖY TIMARHANESİ” Yıllar boyunca gizemini koruyan nam-ı diğer Kadıköy Tımarhanesi’nin sır perdesini aralamaya hazır mısın?

Siz ve ekibiniz sırlarla dolu bu akıl hastanesinde neler olduğunu çözmek ve size verilen süre içerisinde oradan kurtulmak olacak. Farklı etkinlikler yapmak isteyenler için harika bir fırsat olan evden kaçış oyunları korku ve gerilim temaları ile daha da unutulmaz bir hal alıyor. Sizlerde Kadıköy‘de bulunan bu mekanda farklı bir deneyim yaşamak isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Hangi saatlerin müsait olduğunu web sitesinden detaylı olarak görebilirsiniz.

Kadıköy korku evine rezervasyonu online yaptırabileceğiniz gibi telefonla da yerinizi ayırtmanız mümkün.

.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş