Karındeşen Jack Bakırköy Korku Evi | Kaçış Merkezi

Karındeşen Jack Bakırköy Korku Evi

Karındeşen Jack Bakırköy Korku Evi

Karındeşen Jack Bakırköy Korku Evi

Adres: Kartaltepe mah. İncirli Cad. No:82/6 Bakırköy – İstanbul ( Cafe’de Keyff Üstü)

Oyun Hakkında: İncirli Caddesi, Cafe Keyf’in üst katında bulunan oyun korku türünde ürpertici bir senaryo ile sizlerle. Karındeşen Jack efsanesi yeniden ortaya çıkıyor. Üst üstte işlenmiş profesyonel cinayetler şehrin sokakları arasını kan kokusu ile doldurdu. Göreviniz bu caninin kimliğini açığa çıkararak failler arasında Kopyacının kim olduğunu ortaya çıkarmak ! Kolay olmayacak ama en iyileri olduğunuz için buradasınız! Oyun için yaş sınırı 15’tir. Oyuna 2-5 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Süre 59 dakikadır.

Telefon:

Karındeşen Jack Bakırköy Korku Evi Fiyatları

  • Kişi Başı 45 TL

 

 Karındeşen Jack’in hayatı ve cinayetleri konulu bir video izlemek ister miydiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmanıza yardımcı olacak harita aşağıdadır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Karındeşen Jack
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

İstanbul Bakırköy İncirli caddesinde hizmet veren korku evi Karındeşen Jack efsanevi bir korku macerasını sizlere sunuyor. Şifreler, bulmacalar ve ipuçları ile kendinizi farklı bir dünyada bulabilecek ve ekibinizle maceraya atılabileceksiniz. Gerçek evden kaçış oyunu olan Karındeşen Jack tıpkı korku filmlerindeki kahramanlar gibi sizlere kahraman olma fırsatı veriyor. Oldukça gerçekçi bir maceraya sahip olan Karındeşen Jack daha önce Room In Mind evden kaçış oyunu yapımcılarının yepyeni bir oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Karındeşen Jack Bakırköy korku evi mekanında daha önce hiç yaşamadığınız bir tutku ve unutulmaz bir serüven yaşayacaksınız.

bakirkoy-korku-evi

Bakırköy korku evi

19.yy’da işlenen vahşet dolu cinayetler Londra’da artık kimsenin güvende olmadığının kanıtı niteliğindeydi. Aradan yüzyılı aşkın süre geçmesine rağmen tarihin kanlı sayfalarında yerini almış bu cinayetlerin faili, günümüzde hala kimliği tespit edilemeyen fakat halkın bu acımasız katile verdiği isimle anılan 18 vahşi cinayetin özetiydi aslında. Karındeşen Jack Bakırköy korku evi senaryosu sizlerde ürpertici bir anı bırakacak. Kendinizi hiç bu kadar gerçekçi bir hikaye içerisinde olduğunuzu hissetmemiştiniz. Korku filminden etkilenirken artık bu evde o filmde olanları siz yaşayacaksınız.

Soruşturma; Titizlikle sürdürülen analizler,ihbar telefonları ve görgü tanıklarının ifadelerinden yola çıkılarak 7 sosyopat fail arasında tozlu raflarda eriyip gitti. Londra polisi bir türlü gerçek katile ulaşamadı ve halkın arasında bilinçlere kazınan bir korkunun kökü salındı. Bu korku ile beslenen hasta zihinler yeni bir Karındeşen Jack efsanesi yaratmak ve bu korkuyu beslemek için zaman zaman sansasyonel cinayetler işleme teşebbüslerinde bulunsalar da başarılı olamadılar. Ta ki sokaklar çeşitli uzuvları kesilmiş,bağırsakları çıkartılmış cesetlerle dolup taşana kadar… Oldukça profesyonel işlenmiş cinayetler ; şehrin sokaklarını arkasında bir dolu soru işareti bırakarak kesif bir kan kokusuyla doldurdu. Emniyet güçleri çareyi ; işinde uzman bir ekibi yalnızca bu kopyacı katilin kimliğinin tespit edilmesi üzerine iz sürecek namı diğer ‘Avcılar’a bırakmakta buldu. Ekibiniz titiz çalışmalar sonucunda bir adrese ulaşmayı başardı.Teknolojik sistemlerle donatılmış bu evin kamera ve ses sistemlerine girmeyi başaran bilişim uzmanınız sayesinde Amiriniz sizi izleyebilecek ve görev boyunca size rehberlik edebilecek.Göreviniz bu caninin kimliğini açığa çıkararak failler arasında Kopyacının kim olduğunu ortaya çıkarmak ! Kolay olmayacak ama en iyileri olduğunuz için buradasınız !

Karındeşen Jack Bakırköy korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz hemen web sitemizdeki “Online Rezervasyon” butonunu kullanabilirsiniz. Rezervasyonunuzu anında yapabilirsiniz. Ayrıca aramak isterseniz telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Oyun korku türünde olması nedeniyle korku anında olumsuz sonuç oluşturacak klostrofobi, epilepsi gibi hastalıkları olanlar için önermemekteyiz. Oyun süresi 59 dakikadır. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş