Kaçış Planı Van Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Kaçış Planı Van Korku Evi

Kaçış Planı Van Korku Evi

Kaçış Planı Van Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyuna geçmeden önce sizin için seçtiğimiz bir evden kaçış macerası, izlemeye değer

TELEFON NUMARASI

Telefon0553 332 97220432 216 93 21

FİYAT BİLGİSİ

Kaçış Planı Van Korku Evi Fiyatları: 

  • Fiyat Bilgisi Bekleniyor…

KONUM BİLGİSİ

Adres : Numune Sk. Uğur Dershanesi anı Divan Okey Karşısı Van  Merkez/Van
Oyun mekanını daha kolay bulmak için haritayı kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kaçış Planı
Oyunun Türü: Korku

Van’da bulunan korku evi “Kaçış Planı” oldukça korkutucu bir senaryoya sahip. Şehirdeki ilk korku evi olma özelliği taşıyan Kaçış Planı Korku Evi senaryosu sayesinde ekibinizi bambaşka bir aleme götürecektir. Aynı korku içerikli filmlerdeki korku ve gerilim anlarını gerçekçi olarak yaşayacağınız oyunda 60 dakika içerisinde evin gizemli şifrelerini çözüp kaçmaya çalışacaksınız. Van Korku Evi ürperten ve geren bir mekanda sizleri bekliyor.

Unutulmaz anlar yaşatan Van Korku Evi Kaçış Planı korkmak ve eğlenmek için sizi çağırıyor. Ruh konseptli korku evi Kaçış Planı’nda 60 dakika da yaşayabileceğiniz en etkileyici anları yaşayacaksınız. En az 2 kişilik ekiplerinizle bu oyunda soğukkanlı kalmaya çalışacaksınız.

Van Korku Evi oyunu olan Kaçış Planı için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımda bulunan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Oyuna katılmak için mutlaka rezervasyon yapmanız gerekiyor. Oyun süresi 60 dakikadır. Oyun süresince odada kapalı kalacağınız için bir çok ihtiyacınızı gideremeyeceksiniz.


ok işaretiVan’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş