Kaçış & Korku Evi Arama Sistemi | Kaçış Merkezi

Kaçış & Korku Evi Arama Sistemi

Neredesiniz
Yarıçap:
Kategori:
Hepsi
Korku
Macera
BaşlıkKategoriAçıklama
6.His Korku Son Kurban! Korku ve eğlence dolu bir evden kaçış oyunu Kırklareli'de sizi bekliyor.
Bafra Korku Evi Korku Bafra’da muhteşem bir korku evi deneyimine hazır mısınız? Cesaretinle Gir, Zekanla Çık sloganıyla muhteşem bir korku konseptine sahip Zehr-i Mahzen Bafra korku evi ziyaretçilerine 60 korku dolu dakika yaşatıyor.
Zonguldak Korku Evi Korku Zonguldak'da bulunan ürpertici ve gizemli bir korku eviyle karşı karşıyayız!
Korku Seansı Korku Atakum Körfez'de bulunan korku evi Korku Seansı dini temasıyla ürpertmeye devam ediyor!
The Testere Korku Samsun Atakum'da hizmet veren testere konseptli korku evine 2-7 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.
Kızıl Tamu Samsun Korku Samsun Atakum Denizevler'deki mekan korku sınırlarını zorlarken size bir saatlik eğlence garantisi veriyor.
Kabir Alemi Çerkezköy Korku Çerkezköy'de hizmet veren Kabir Alemi korku evi ürpertici bir mekanla sizlere gerçekçi bir korku deneyimi sunuyor.
Room 1408 Korku Arnavutköy Merkezinde 75 dakika süren gerçekçi senaryoya sahip bir korku evidir.
Çorlu Korku Evi Korku Çorlu Korku Evi size unutulmaz bir saatlik eğlence sunuyor. Korku ve heyecan için şimdi arayın.
Realistik Korku Ünye korku evi Realistik sizleri unutulmaz bir maceraya davet ediyor!
Şeytan-i Racim Korku Gaziosmanpaşa'da hizmet veren muhteşem korku evi sizlere dehşet saçıyor!
Korku Sokağı Korku Ortaköy'de korku dolu bir evden kaçış oyunu!
İblis Korku Beşiktaş Barbaros Bulvarına oldukça yakın bir noktada hizmet veren korku yüklü bir oyundur.
Vampir Evi Korku Taksim meydanına yakın bir konumda hizmet veren vampir konulu bir korku evidir.
Korku Saati Korku Taksim Cihangir'de hizmet veren Korku Saati sizi İblis'in korku evine davet ediyor. Esrarengiz olaylarla karşılaşmaya hazır mısınız?
Düşler Evi Korku Beyoğlu'nda hizmet veren düşler evi isimli korku evi gerilim türüyle eğlenceli ve ürpertici anları sizlere sunuyor.
Cehennem Kapısı Fatsa Korku Ordu Fatsa'da hizmet veren korku evi Cehennem Kapısı ile lanetli bir eve adımınızı atacak ve unutulmaz 50 dakikalık anı yaşayacaksınız.
Unkapanı Zindan Korku Unkapanı'nda hizmet veren zindan konseptli korku evinde daha önce hiç tatmadığınız bir eğlenceyi tadacaksınız.
Almond Korku Beylikdüzü korku evi olarak hizmet veren oyunun 2 konsepti bulunuyor. Gizemli Otel ve Müzede Soygun oyunlarını tercih edebilirsiniz.
Director Fear House Korku Üsküdar'da hizmet veren suç temalı korku evi Director Fear House'da yaşananları görünce tüyleriniz ürperecek.
Vennah-i Kabilesi Beylikdüzü Korku Beylikdüzü'nde hizmet veren korku evi yaşanmış bir hikayeden alınan ürpertici senaryosuyla korku dolu anlar yaşatıyor.
Gizli Mod Korku Oldukça geniş bir oyun alanında yüksek korku seviyesine sahip bir mekan.
Mutasyon Korku Sefaköy korku evi Kaçışhane Mutasyon çok özel bir senaryoya sahip.
Escape Sefaköy Korku Huddam Büyüsü isimli esrarengiz senaryosu ile hizmet veren Sefaköy Korku Evi 3-9 kişilik ekiplerinize korku ve gerilim sunuyor.
Fearful Escape Yenibosn Korku Yenibosna'da hizmet veren korku evi ürpertici bir senaryo ile sizlerle. Korkunun ecele faydası yok!
Dark Side Avcılar Korku Avcılar'da yepyeni bir korku macerası sizi bekliyor. Dark Side katil konseptiyle sizi ve arkadaşlarınızı esir alacak!
Yetimania Kadıköy Korku Kadıköy'de kalite ve eğlence arayanlara muhteşem bir korku evi! Yetimania sizlere unutulmaz anlar yaşatıyor.
Hortlak Kadıköy Korku Hortlak'Da sizi ürpertici bir konsept bekliyor. Sıradışı bir eğlence için hemen rezervasyon yapın!
Frankenstein Kadıköy Korku Kadıköy'de 3 katlı 16 bölümden oluşan dev bir korku evi sizi bekliyor. Eğlence macera heyecan ve korku burada!
Odadan Kaçış Trabzon Korku Trabzon Kalkınma Mahallesi'nde hizmet veren Korku Evi Odadan Kaçış Belis'in Hikayesi ile ürpertici bir dünyayı ayağınıza getirecek.
Karanlık Köşk Korku Kadıköy'de tarihi bir köşkte geçen hikayesiyle ürpertici bir korku evi olan bu mekanı mutlaka denemelisiniz.
46 Korku Köşkü Korku 46 Korku köşkü Kadıköy Hasanpaşa'da hizmet veren ürpertici bir korku evi. Bu gizemli evin içinde neler oluyor bi bilseniz!!
Şirinevler Tünel Korku Evi Korku Şirinevler Tünel korku evi yepyeni bir konseptle karşınızda. Burada eğlence var korku var gerilim var! Gel unutulmaz anları yaşa!
Hengame Korku Kadıköy'de Hasanpaşa'da 3 katlı bir korku evi! Muhteşem bir senaryo ve harika bir eğlence bu mekanda.
DarknessWareHouse Korku Trabzon Havalimanı Caddesinde Nazi konseptiyle hizmet veren ilginç bir korku evidir.
Depodakiler Florya Korku Florya'nın en başarılı korku evi Depodakiler Roulette konseptiyle adeta sizi bir korku kumarhanesine sürüklüyor!
Kilitist Korku Son Durak ve Son Ayin isimli iki farklı oyunlar harika bir korku evi deneyimi sizi bekliyor.
Karındeşen Jack Korku Bakırköy İncirli caddesinde bulunan korku türündeki oyun Karındeşen Jack korkuyu iliklerinize hissettirecek.
Paranormal Küçükçekmece Korku Evi Korku Küçükçekmece Cennet Mahallesi'nde hizmet veren korku evi Paranormal 1997 de yaşanmış gerçek bir olaydan esinlenmiştir.
Panic Küçükçekmece Korku Küçükçekmece Cennet mahallesinde hizmet veren korku evi Panic gerçek hayattan uyarlanan korku dolu macerasını sizlere sunuyor.
Paranoya Korku Kadıköy'ün en beğenilen korku evlerinden Paranoya iki farklı senaryosu ile sizi eğlenceye davet ediyor.
Kadıköy Tımarhanesi Korku Kadıköy Tımarhanesi sizlere ürpertici bir korku deneyimi sunuyor! 2 Katlı villada geniş bir alanda bu oyunu tercih edebilirsiniz.
Kumpas Korku Tekirdağ korku evi Kumpas sizleri unutulmaz bir maceraya davet ediyor!
Esscaper Korku Bakırköy'de korku konseptli heyecan verici bir evden kaçış oyunudur.
Bakırköy Tünel Korku Evi Korku Bakırköy'de 15 bölümden oluşan dev bir korku macerası sizi bekliyor! Tünel korku evine adım atmaya hazır olun.
Avcılar Korku Evi Korku Avcılar Merkeze yürüme mesafesinde özgün bir korku senaryosu içeren korku evidir.
Ruhban Yetimhanesi Korku Avcılar Merkez'de Yetimhane konsepti ile hizmet veren korku evidir. 60 dakikalık korku macerasına katılabilirsiniz.
Koridor Maltepe Korku Evi Korku 310 metrekarelik geniş bir mekanda 60 dakika boyunca çılgınlarca eğlenebileceğiniz bir korku evi
İstcape Korku İstanbul, Maltepe'de bulunan bir korku evidir. Katilin son cinayet planını çözmeniz gereken bir oyundur.
Zifiri Kurtköy Korku Evi Korku Pendik Kurtköy'de hizmet veren Ölü Gelin konseptli korku evi! Bu evde neler yaşayabileceğinizi tahmin bile edemezsiniz!
Gece Kondu Korku Pendik'te hizmet veren ürpertici korku evi Gece Kondu'da esrarengiz şekilde kaybolan kadını bulmak için çaba sarf edeceksiniz.
Karanlık Çatı Korku İstanbul, Pendik'te bulunan bir korku oyundur.
Korku Durağı Korku İstanbul, Pendik'te bulunan bir korku evidir. Oyun, 2 katlı 500 m2 lik geniş bir alanda geçer.
Korku Seansı Korku Tuzla'da hizmet veren oyun Korku Seansı filminden uyarlanarak sizler için gerçekçi bir deneyim yaşatmayı amaçlamaktadır. Burada ürpertici anlar sizi bekliyor!
Büyük Firar 54 Korku Sakarya Çark Caddesinde hizmet veren bu oyun 13. Cuma filmi konseptiyle ürpertici anlar yaşamanıza sebep olacak. Açılışa özle fiyat için arayın!
Deep Room İzmit Korku İzmit'de faaliyette olan korku evi Deep Room'da Ümmü Sübyan isimli senaryonun gerçek kahramanları olmak sizin elinizde.
Slenderman Korku Koceli'deki korku evi Çarşı Hacıoğlu çaprazı Burger King üstünde. Size unutulmaz bir eğlence sunuyor. Yepyeni konsept Cellat artık sizlerle!
Klinik Korku Tımarhane konseptli yüksek seviyede korku içeren mekan
Tuzak 14 Korku Tuzak 14 Bolu'da hizmet veren 75 dakikalık bir korku evidir. Eğlenceli bir korku senaryosu ile ürpertici unutulmaz anlar yaşayacaksınız.
Karantina Korku Yalova Sahil'de hizmet veren hapishane konseptli bir korku evidir.
OTEEL 1958 Korku Otel konseptli korku evi OTEEL 1958 Amasya'da hizmetinizde. Gerçekçi bir korku evi deneyimini yaşayarak kendinizi kahraman gibi hissedebileceksiniz.
Dark Room Korku Çorum'un Mahzen ve Mumya konseptli 2 korku evine sahip olan Dark Room eğlenceli ve ürpertici bir 60 dakikayı ayağınıza getirdi.
Kızıl Tamu Korku Evi Korku Tokat korku evi Kızıl Tamu ürpertici bir korku evi macerasını 3-12 kişilik ekiplerinize sunuyor. Rezervasyon yapmayı unutmayın!
Bursa Exit Korku Bursa FSM Bulvarı'ında 3 katlı muhteşem bir korku evi sizleri bekliyor.
Pinhane Korku Evi Korku Biga'da hizmet veren hem korku hem de normal kaçış oyunu seçeneğiyle eğlenceli 60 dakika sunan Pinhane Korku & Kaçış Evi ekipleriniz bekliyor.
Kabri Zindan Korku Bursa'da muhteşem bir korku evi: Kabri Zindan. Şimdi yerinizi ayırtmak için hemen arayın
Esir Korku Evi Korku Batıkent Rajiv Gandhi Caddesinde hizmet veren korku evi Esir sizlere ürpertici ve eğlenceli bir 60 dakika yaşatacak.
Siyam Korku Villadan yaşayacağınız muhteşem bir korku evi macerası Siyam'da!
Apartment 06 Korku Seri katilin evinde muhteşem bir macera sizi bekliyor. Apartment Bahçeli 7.Cadde'de!
Sherlock Korku,Macera Ankara, Bahçelievler'de bulunan bir evdir, hem korku hem de macera oyunları mevcuttur.
Odadan Kaçış Korku,Macera Ankara, Bahçelievler'de bulunan bir evdir, hem korku hem de macera oyunları mevcuttur.
Testere Kızılay Korku Evi Korku Kızılay Ankara'da testere konseptli bir korku evi macerasına katılmaya ne dersiniz? Bu evde yaşadıklarınızı asla unutmayacağınıza söz veriyoruz.
Kanlı Kontes Korku Ankara, Kızılay'da bulunan bir büyücü kadının hikayesini ele alan korku oyunudur.
Maske Korku Sırlarla dolu bir tarikatın karanlık evinden çıkmak için bir saatiniz var!
Kızıl Tamu Korku Erzurum'da heyecan dolu bir macera Kızıl Tamu Korku Evi'nde! Siz de şimdi yerinizi ayırtın.
Giz Korku Evi Korku Villa konseptli korku evi Giz Ankara Ümitköy'de sizleri unutulmaz bir maceraya davet ediyor.
Sicciniracim Korku Ankara'da muhteşem bir korku evi Sicciniracim!
Deccal Korku Çayyolu Köyü İçerisinde Unutulmaz Bir Korku Evi Macerası Sizi Bekliyor
Bermuda Yaşamkent Korku Evi Korku Çankaya Yaşamkent'teki Akıl Hastanesi sizleri bekliyor. İçeride öyle şeyler oluyor ki bu olanlar kurgu değil gerçek!
Sır Korku Evi Korku Ankara Yaşamkent'te korku dolu bir villa! Şimdi siz de bu maceraya katılabilirsiniz.
Algofobi Kırıkkale Korku Evi Korku Kırıkkale'de yepyeni bir korku macerası. 6 oda 6 hikaye 6 dekor. En az 3 en fazla 8 kişilik ekipleri bekliyor. Bu aktiviteye katılmadan eğlenmedim demeyin!
Villadan Kaçış Korku Ankara, Çankaya'da bulunan, villada geçen bir korku evidir.
Golgota Yaşamkent Korku Yaşamkent korku evi Golgota Ankara'nın en geniş korku evi olarak hizmet veriyor.
Dabbe Çayyolu Korku Dabbe Ankara Çayyolu'nda gerçek hayattan alınan korku evi senaryosuyla size gerçekten yaşanmış bir öyküyü sunuyor.
Fakülte Korku Yaşamkent'te özel bir klinik. Ama bu klinik sandığınız kadar sakin değil! Yaşadığınız korku anları sizlerde günlerce etkisini bıraktırmayacak!
Esir Yaşamkent Korku Batıkent'teki başarılı korku senaryosu artık daha gelişmiş ve daha tecrübeli bir ekiple Yaşamkent'te. Psikopatın evi sizi bekliyor.
Giyotin Korku Evi Korku Çayyolu Ankara'da ürpertici bir korku evi. Gerçeğe yakın bir korku macerası burada!
Aref'in Dünyas Korku Aref'in Dünyası 3 katkı oldukça özel bir korku evi!
Mahzen Çankaya Korku Çankaya'da hizmet veren korku evi Mahzen yaşadığınız anları size unutturmamak için iddialı! Girin ve yaşayın!
Gölge Korku Adrenalin seviyesini yükselten oyun Gölge ile şimdi Kırıkkale'de farklı bir şeyler deneme zamanı!
Gizemli Teras Gölbaşı Korku Evi Korku 4 katlı dev korku evi Gizemli Teras sizleri ürpertici bir maceraya bekliyor. Bu korku evinde yaşadıklarınızın hepsi gerçek!
Korku Kapanı Korku Eskişehir Tepebaşı'nda hizmet veren gizemli bir korku evidir.
Zorlu Kaçış Pandora Korku Sivas'ın ürpertici korku evi Zorlu Kaçış Pandora'dan kaçmak hiç de tahmin ettiğiniz gibi olmayacak. Korkuyla yüzleşme vakti geldi!
Escape Erzincan Korku Erzincan'ın ilk ve tek korku evi Escape ile bambaşka bir heyecan yaşayacaksınız!
Locked Game Korku Dabbe isimli senaryosu ile oldukça gerçekçi bir atmosfere sahip korku evi Locked Game!
Polatlı Korku Evi Korku Ankara Polatlı'de yer alan korku evi sizlere unutamayacağınız bir macera ve aktivite sunuyor. Burada eğlencenin tadına doyacaksınız!
Tımarhane Polatlı Korku evi Korku Polatlı'da tımarhane konseptli bir macera, gerilim ve korku öyküsü sizlerle. Bu eve katılmadan önce bir kere daha düşünün!
Soma Korku Evi Korku Manisa Soma'da gizemli ölümlerin yaşandığı bir eve davetlisiniz. Sonucunda yaşadıklarınıza aklınız hayaliniz bile almayacak.
Fear Game Akhisar Korku Evi Korku Akhisar'ın en ürpertici korku evi dabbe konseptiyle sizlerle!
Afyon Exit 7 Korku Evi Korku Afyon'da 2 katlı muhteşem bir korku evi sizleri bekliyor.
Kaçış Kayseri Mazakaland Korku Mazakaland'da kaçış kayseri imzasıyla yepyeni bir korku evi deneyimi. Gerçekçi ve ürpertici bu korku aktivitesini asla unutamayacaksınız.
Kıyamet Korku Kıyamet korku evi! 7 etaptan oluşan korku dolu bir maceraya hazır mısınız?
Gölge Kayseri Korku Gölge korku evi ruh konseptli 6'dan fazla odası bulunan bir korku evidir. Kayseri Serçeönü'nde bu korku evine katılmak için bizi arayın!
Şeytan korku evi Kayseri Korku Kayseri merkezde hizmet veren yepyeni korku evi şeytan. Sizi şeytani güçler çağırıyor. Bu evden korkmadan çıkma şansınız yok!
Alacakaranlık Korku Evi Korku Kayseri meydanda yepyeni bir korku evi. Ölümcül bir korku sınırsız gerilim ve macera... Unutamayacağınız 60 dakikaya hazırsanız hemen başlayalım.
Merkez Kaçış Evi Korku Kayseri Honat Mahallesinde eğlenceli bir 60 dakika geçireceğiniz korku evidir.
Koridoor Korku Evi Talas Korku Koridoor Korku Evi Talas şubesiyle geri dönüyor! Muhteşem bir korku macerasına hazır mısınız? Çılgınlarca eğlenecek ve korku dolu bir aktivitede unutulmaz anlar yaşayacaksınız.
Kafes Korku Evi Korku Hapishane ve tımarhane konseptleri ile harika bir korku evi
Kaçış Kayseri Korku Talas Osmanlı Sokağı'nda mağara konsepti ile oldukça etkileyici bir korku evidir.
Konak Korku Uşak Merkezinde hizmet veren zombi konseptli korku evidir.
Locked In Elazığ Korku Elazığ İzzetpaşa Mahallesinde hizmet veren hastane konseptli korku evidir.
Gölgeler Korku Nevşehir'de hizmet veren gölgeler korku evi'nde 7 oda 1 tünel konseptiyle gerçekçi bir deneyime sahip olacak unutulmaz anlar yaşayacaksınız.
Ghost Korku Manisa'daki korku evi Burger King üst sokağı, English Home yanında.
Semt-i Cinnet Korku Bornova'da 3 katlı bir korku evine davetlisiniz!
Cube Korku Evi Korku İzmir Bornova Küçük Park'taki korku evi daha adrese ulaşmadan sizi oyunun içerisine çekiyor.
IZMYSTIC Korku Hem bulmaca hem de korku türünde hizmet veren IZMYSTIC oyunu için süre 60 dakikadır. İster korku isterseniz de bulmaca seçebilirsiniz.
Küp Korku Bornova'da hizmet veren korku evi Küp sizlere eğlenceli bir korku deneyimi sunuyor.
Antidote Korku İzmir Bornova Küçük Park'taki korku evinde unutulmaz bir saat geçirebilirsiniz.
Samara Horror House Korku Karşıya'da hizmetinizde olan bir korku oteli. Bu otel 2 katlı, 12 odanın içinde kaybolurken korkudan neler yapacağınızı göreceğiz!
Vampire's House Korku İzmir'in ilk vampir temalı korku evinde sizi yüksek dozda korku ve gerilim bekliyor.
6.His Korku Karşıyaka'da korku ve gerilim dolu bir mekan. 6.hislerinize güveniyorsanız şimdi yer ayırtın!
Çığlık Çığlığa Korku Karşıyaka Donanmacı mahallesinde hizmet veren yepyeni çılgın bir korku konseptine sahip korku evi. Unutulmaz çığlıklarınız olacak!
Sendroom Korku İzmir Alsancak'ın en kaliteli korku evlerinden olan Sendroom Ot Cafe'nin tam üstünde.
Korku Kapanı Korku İzmir Alsancak'ta 2 katlı bir evde korku macerasını tatmak ister misiniz? Hemen rezervasyon yapın!
Amerikan Korku Evi Korku 3 katlı 9 bölümden oluşan işkence konseptine sahip harika bir korku evi!
Teksas Horror House Korku Teksas, katliam konseptli Alsancak korku evidir.
Dravos Korku Alsancak'ta işkence konseptli bir korku evine ne dersiniz? Bu korku evinde hem işkence var hem rehine almak var hem de temas var! Sizi eğlence ve korku bekliyor.
No:9 Korku Alsancak evden kaçış oyunu No:9 hem korku hem de macera türünde hizmet veriyor
Shadow 3 Korku Müstakil bir villa ve korku dolu muhteşem bir hikaye sizleri bekliyor
Oda 666 Korku Korku temalı muhteşem bir mekan Buca'da sizleri bekliyor. Şimdi yerinizi ayırtın.
Kızıl Tamu Malatya Korku Malatya Sivas Caddesinde hizmet veren korku sınırlarını aşabileceğiniz bir korku evidir.
Escape Point Korku Malatya'nın en büyük korku evi sizlere 4 farklı oyun seçeneği sunuyor.
Patika Korku Ormanı Korku İzmir Urla'da hizmet veren korku ormanı patika size bambaşka bir korku macerası sunuyor! Bu korku ormanını asla kaçırmayın!
Piramit Korku 2 katlı 15 odalı muhteşem bir korku evi Niğde'de sizleri bekliyor
Kafes Korku Evi Korku Niğde'de kafes konseptiyle hizmet veren oyun ürpertici bir 45 dakikalık macerayı sizlere sunuyor. Korku ve gerilimi gerçekten hissedeceksiniz.
Şizofrenin Mahzeni Korku Diyarbakır Diclekent'te bulunan korku evi Şizofrenin Mahzeni'nde efsane bir korku öyküsü yaşayacaksınız.
Odadan Kaçış Korku Belis'in hikayesi isimli korku evi senaryosuyla Diyarbakır'da hizmet veren oyun esrarengiz bir macerayı sizlere sunuyor.
Arena Korku Nazilli'de 3 katlı muhteşem korku evi! Şimdi hemen yerinizi ayırtın!
Musallat Korku Konya Zafer'deki oyun korku sınırlarını zorlarken sizi şaşırtacak bir çok şifreyi de çözmenizi istiyor.
Tunnel Korku Kuşadası'nda hizmet veren korku filmlerine benzer bir senaryoya sahip gerçekçi korku evidir.
Tünel Deep Korku 3 kat korku ve gerilim Tünel Deep Aydın korku evinde! Burada yaşanabilecek en çılgın korkuyu yaşayacaksınız!
Gölgeler Korku Yepyeni bir korku evi olan Gölgeler Denizli korku evi sizlere ürpertici bir mekanda gerçekçi bir hikayenin kahramanları olma fırsatı veriyor.
Doktorun Laneti Korku Kendinizi bir doktorun evinde geçen gizemli olayların içinde bulacaksınız.
Alem-İ Berzah Korku Evi Korku Isparta merkezde bulunan korku evi Alem-i Berzah cinli konseptiyle korkuyu iliklerinize kadar hissettirecek.
Riddle House Korku Isparta Kafeler Sokağında yer alan korku evi Riddle House ürpertici ve gerçekçi bir korku evi deneyimini size sunuyor!
Deep Dark Isparta Korku Isparta'da bir korku evi... Turner ağır katliamlar yapan bir cani. Onun evine davetlisiniz.
Kafes Korku Evi Korku Isparta Kafeler Caddesi'nde muhteşem bir korku evi sizi bekliyor! Çılgınlarca eğleneceksiniz!
Ölüm İstasyonu Korku Ölüm İstasyonu Isparta Kutlubey'de muhteşem bir konsepte sahip korku evidir. Sürekli hareket halinde olacağınız ve asla sıkılmayacağınız bir 60 dakika sizlerle.
HouseBound Korku Hastane Caddesi'nde bulunan ürpertici korku evinde 90 dakikalık astral seyahat deneyimine sahip olacaksınız!
Anubiscape Macera Denizli'de macera ve aksiyon türünde hizmet veren bir kaçış oyunu Anubiscape'de eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşayacaksınız.
Yüksekova Korku Evi Korku Hakkari'nin yepyeni korku evi macerası burada! Yüksekova Korku Evi'nde eğlenceli bir korku deneyimi yaşarken tüm anlarınız kayıt altına alınacaktır.
Katran Korku Kahramanmaraş'taki korku temalı oyunda çok özel bir senaryo kullanılıyor. Mekan Öykü Kafe'nin üstünde.
Sherlock Home's Korku 2 katlı korku dolu bir macera Osmaniye'de sizi bekliyor!
Gölgeler Korku Osmaniye'de harika bir korku evi. Şimdi bu heyecanı yaşamak için yerinizi ayırtın.
Da Vinci Escape Macera Bodrum'un en muhteşem kaçış oyunu. Zeka ve macera aynı zamanda gerilim sizi bekliyor. Bu 1 saati asla unutamayacaksınız!
Kripto Antep Korku Gaziantep'in korku evi olan Kripto'da katil ressamın hikayesini evdeki gerçekçi mekanizmalar sayesinde yaşayacak ve bu olaylardan ürpererek kaçmaya çalışacaksınız.
Korku İstasyonu Kepez Korku Kepez'de akıl hastanesi konseptli korku evi macerasına hazır mısınız?
Korku İstasyonu Korku Muratpaşa Güllük'te hizmet veren korku evi Korku İstasyonu ürpertici korku macerasını ve mezarlık konseptini sizlere sunuyor!
Paranoyak Korku Antalya Muratpaşa'da Zaman Tüneli konseptiyle hizmet veren korku evi Paranoyak'da eğlenceli bir 60 dakika geçireceksiniz.
Minotaur's Lab Korku Evi Korku Antalya Muratpaşa'da hizmet veren ürpertici korku evi Minotaur's Lab'da esrarengiz olaylar yaşanıyor! Kahraman olmak sizin elinizde.
Clown Korku 9 oda ve korku dolu palyaço konsepti ile unutulmaz bir saat geçirmek için şimdi yerinizi ayırtın!
Clues Korku Antalya Muratpaşa'da hizmet veren korku evi Clues ile 60 dakikalık eğlenceli bir maceraya hazır olun!
Locked In Korku Mersin Pozcu'da iki farklı senaryo ile ister korku isterseniz macera seçenekleri ile Locked In sizi bekliyor.
Kızıl Tamu İskenderun Korku Hatay İskenderun'da hizmet veren ürpertici bir korku hikayesine sahip korku evidir.
Prisoon Break Alanya Korku Alanya'da korku türüyle hizmet veren bu evde ürpertici anlar yaşayacağınızı iddia ediyoruz. Ekibinizi alın ve ürperin, maksimum 8 kişiyle katılabilirsiniz

Kaçış Merkezi’ne Hoş Geldiniz.

Sitemizin bu bölümünde size en yakın olan mekanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz bir konum girebilir veya konumunuzu bulmamıza izin vererek size en yakın evden kaçış oyununu bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Sistem Özellikleri

  • Konum girerek istediğiniz yere yakın oyunları listeyebilirsiniz.
  • Otomatik konum özelliği ile konumunuz belirlenerek en yakın mekanları görebilirsiniz.
  • Yarıçap özelliği ile size ne kadar mesafede mekanların görünmesini istediğinizi ayarlayabilirsiniz.
  • Harita üzerinde yeşil iconlar macera oyunları, turuncu iconlar korku oyunlarını temsil ederler.
  • Harita alt kısmında listeyi görebilir, dilerseniz arama kutusunu kullanabilirsiniz.

Harita Google Maps üzerine çalışmakta olup herhangi bir hata olduğunu düşünüyorsanız info@kacismerkezi.com adresinden veya 0506 126 0009 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Harita üzerinde “yarıçap” alanını kullanarak hangi alanda arama yapacağınızı belirleyebilir, filtre alanında korku evi mi yoksa aksiyon macera türünde bir evden kaçış oyunu mu aradığınızı işaretleyebilirsiniz. Korku evi ve macera evi farkı nedir; filtre alanımızda yer alan bu özelliklerde amaç evden kaçış oyununun bir türü olan korku temalı oyunlar ile diğer oyunları ayırmaktır. Her ne kadar korku evi olarak anılsa da bu mekanlar evden kaçış oyunu genel ismi ile bilinmesi daha doğrudur. Çünkü evden kaçış oyunları sadece korku evlerinden ibaret değildir. Aksiyon, macera, kaçış, kurtulma görev gibi bir çok farklı konseptte de mekanlar vardır. Korku evi bu temalardan sadece bir tanesidir. Yeşil iconla gördüğünüz mekanlar

Kaçış ve korku evi arama sisteminde bulunan oyunların Kaçış Merkezi ile doğrudan hiç bir bağlantısı yoktur. Sistem tamamen ücretsiz olarak internet ortamında derlenen bilgilerden oluşturulmuş bir dizindir. Bu nedenle korku evi ile yapacağınız görüşmelerden Kaçış Merkezi sorumlu değildir.

Oyun Bul sayfamıza yeni oyunlar eklemek için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Eğer sayfamız sizin için faydalı olduysa ve aradığınız evden kaçış oyununu bulduysanız Kaçış Merkezi’ni arkadaşlarınızla paylaşarak bize destek olabilirsiniz.  Sitemizin diğer alanlarından korku evleri ve kaçış oyunları hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Kaçış Merkezi Ekibi