Kaçış Adıyaman Korku Evi | Kaçış Merkezi

Kaçış Adıyaman Korku Evi

Kaçış Adıyaman Korku Evi

Kaçış Adıyaman Korku Evi

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Altınşehir Mahallesi,3036 Sokak No 14/A Koçmar Avm Yanı Adıyaman

Oyun Hakkında: Esrarengiz olayların geçtiği bu evde kendinizi ve ekibinizi kurtararak çıkmanız gerekiyor. İçerideki gizemli olaylar zihninizi çok zorlayacak. Soğukkanlı bir takım çalışması sizi sonuca ulaştıracaktır. 2-5 kişilik ekiplerinizle bu 60 dakikalık heyecanı ve korkuyu yaşayabilirsiniz. Bu korku filminin baş kahramanı sizler olacaksınız.

Telefon:

Kaçış Adıyaman Korku Evi Fiyatları

  • Standart Ücret 100 TL

 

Kaçış Adıyaman Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce sizin için seçtiğimiz videoyu izlemek ister misiniz?

Oyun haritada yerini görebileceğiniz bir alanda yer alıyor.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kaçış Adıyaman
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Bilgisayarda oynamış olduğunuz korku, gerilim ve şiddet içerikli oyunları ve izlediğiniz korku filmlerini düşünün ve onları gerçekte yaşayabileceğinizi hayal edin. Adıyaman Korku Evi ile bu olayları gerçeğe çevireceksiniz. Üstelik 60 dakiaklık unutulmaz ve kolay kolay kaçamayacağınız bir yerde kilitli kalacaksınız. Dünya’da oldukça fenoemnleşen kaçış oyunları her geçen gün daha özel ve daha heyecanlı hale geliyor. Adıyaman Kaçış Evi ise sizlere eğlenceli ve ürpertici bir oyun deneyimi yaşatacaktır. Oyun içeriği korku olması nedeniyle korku problemleriniz yoksa katılabilirsiniz. Aksi halde bu oyun sizin için olmayacaktır.

Adıyaman Korku Evi

Adıyaman Korku Evi

Adıyaman Korku Evi Koridor’da sizi eğlenceli bir kaçış senaryosu bekliyor. Ekibinizle 60 dakika geçireceğiniz bu evde gizemli ve ürpertici anlar yaşayacaksınız. Hani o izlediğiniz korku filmlerinin baş kahramanlarına özeniyordunuz ya… Artık o kahraman siz olacaksınız. Yapmanız gereken en az 2 kişilik bir ekip oluşturup bu eve girip gizemi çözmek. Zekama ve cesaretime güveniyorum diyorsanız ekibinizi mutlaka toplamalısınız. Eğlencenin yepyeni bir adı olan unutulmaz bir eğlence yaşama fırsatı veriyor.

Bu oyun için rezervasyon yapmak isterseniz web sitesine tıklamalı, rezervasyon formunu doldurmalı ya da bizi aramalısınız. Ekiplerimiz size oyun ile ilgili detaylı bilgileri verecek ve oyun için rezervasyonunuzu oluşturacaktır. Lütfen rezervasyon bilgilerinizi verirken doğru bilgileri vermeye dikkat ediniz. Oyun için en az 5-6 dakika öncesinde oyun alanından olmanız önemlidir. Korku Evi Adıyaman oyununda hafif bir fiziksel aktivitenin yanı sıra sağlam sinirler ve dikkatinizle oyunu başarıyla tamamlayabileceksiniz. Artık eğlenmek için tüm saçma aktivitelerle vakit kaybetmene gerek kalmayacak bu oyundaki 60 dakika sana bir ömür boyu unutamayacağın bir fırsatı sunuyor.

ok işaretiAdıyaman’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş