Kaçak Ankara Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Kaçak Ankara Evden Kaçış Oyunu

Kaçak Ankara Evden Kaçış Oyunu

Kaçak Ankara tanıtım videosu

TELEFON NUMARASI

Telefon: 0 538 330 84 56 0 541 440 86 66

FİYAT BİLGİSİ

Kaçak Ankara Oyun Fiyatları:
• 2 Kişi 80 TL
• 3 Kişi 90 TL
• 4 Kişi 100 TL
• 5 Kişi 125 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Meşrutiyet Cad. Karanfil 2 Sk. Karanfil İş Kanı No:36 Daire 4 Kızılay Çankaya / ANKARA

Kaçak Ankara’nın haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kanlı Örgüt
Oyunun Türü: Gerilim

Ankara’da farklı bir kaçış oyunu olan Kaçak Ankara heyecanlı senaryosuyla dolu dolu bir 60 dakika geçirmenizi sağlıyor. Hem Bireysel hem de ekip olarak yeteneklerinizi ortaya serebileceğiniz bu oyunda unutulmaz 1 saat geçireceksiniz. Oyun bir evde başlıyor ve eve girer girmez size bilgilendirme yapılıyor.

Ardından ani bir şekilde oyun başlayacak ve şok olmanız sağlanacak. İlk 5 dakika şok olacağınız bu oyunda bir an önce devreye girip evden kurtulmanız gerekecek. Bu oyunda bombayı imha etmeyi değil bomba patlamadan evden kaçabilmeye çabalayacaksınız.

2-5 kişilik ekipler ile oynayabileceğiniz Kaçak Ankara’nın ilginç senaryosu sizlerde büyük şaşkınlıklar uyandıracaktır. Yaratıcılık, yardımlaşma, pratik zekâ ve soğukkanlılığınızı bu oyunda ölçebileceksiniz. Üstelik ekip oyunu olan bu oyunda arkadaşlarınızın böylesine önemli bir durumda nasıl tepkiler verebileceğini da anlayabilirsiniz. Bu oyun size gerçek bir deneyimi sunmak için heyecan dolu 60 dakika geçirmenizi hedefliyor.

Kaçak Ankara oyununu arkadaşlarınız ya da şirket çalışanlarınızla oynamak için web sitesi üzerinden detaylı rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca telefon numaraları ile ulaşarak da rezervasyon yapabilirsiniz. Oyun sonrasında görevleri başarıyla yaparsanız eğer fotoğrafınız kaçış oyunu web sitesinin galeri kısmında yayınlanabilecek.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş