Karşıyaka Korku Evi IZMYSTIC | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

IZMYSTIC Karşıyaka Korku Evi

IZMYSTIC Karşıyaka Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Donanmacı Mah. Kemalpaşa Caddesi 1717 Sok. No:15/7 Karşıyaka/İzmir

Oyun Hakkında: Seri katilin ruhu peşinizde… Bir çok cinayetin işlendiği gizemli bir evde bir saatlik korku dolu macera sizleri bekliyor. Karşıyaka korku evi en az 2 en fazla 6 kişiden oluşan 15 yaşından büyük ekipler içindir.

Telefon: 0506 126 0009

IZMYSTIC Karşıyaka Korku Evi Fiyatları:

  • 2-3 Kişi 80 TL
  • 4 Kişi 1o0 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 Kişi 150 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

IZMYSTIC Karşıyaka korku evi tanıtım videosu çok yakında burada olacak! Onun yerine yabancı bir korku evi trailerı izleyebilirsiniz.

KONUM BİLGİSİ

Mekanı bulmakta Google Maps haritasını kullanabilirsiniz.


OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Zodiac-Seri Katil
Oyunun Türü: Korku & Bulmaca & Gerilim

Tamamen yaşanmış gerçek olaylara dayanan hikayede Zodiac, 1968-1980 yılları arasında 27 kişinin ölümünden sorumlu, çözülememiş şifreli mektupları ile tarihte yakalanamamış tek katildir. Zodiac, 2015 yılında öldüğünde ruhu cinayetleri işlediği odada hapsoldu. Ölümünden sonra cinayetleri devam ettirmek üzere ortaya kopyacı katil çıktı. Katil şu ana kadar 6 kişiyi öldürdü ve son kurbanı sensin. Kopyacı katil eve dönene kadar 1 saatin var. Unutma bu evde sadece şifre çözmeyeceksin aynı zamanda Zodiac’ın ruhu da senin peşinde olacak. Şu ana kadar hiç kimse kaçmayı başaramadı. Peki sen kaçmayı başarabilecek misin? Oyun başlasın!!

Korku-gerilim modunda hem şifreleri çözecek hem de Zodiac’ın ruhu ile mücadele edeceksin. Bulmaca-macera modunda ise daha önce hiçbir yerde karşılaşmadığın şifreleri çözerken saatin nasıl geçtiğini fark etmeyeceksin.
Oyun için yaş sınırı 15’tir. 15 yaş altı oyuncular ebeveyn kontrolünde oyuna katılabilirler.

Haftanın her günü katılabileceğiniz Karşıyaka korku evinin açık olduğu saatler Öğlen 11:00 – Gece 04:00

Karşıyaka korku evi Izmysitc 1980 yılında bir seri katilin işlediği cinayetleri konu alıyor. Oldukça ürpertici bir hikayeye sahip olan Karşıyaka korku evinde seri katilin yaşadığı gizem dolu eve gireceksiniz. Yakalanmadan önce ihtihar eden ve ruhu cinayet odasına hapsolan seri katil ile baş edebilecek misiniz?

Cinayetlerin işlendiği ve yıllar geçmesine rağmen hala tehlikeli olan bu mekanda kopyacı katil peşinizde ve son kurban siz olabilirsiniz. Ekibinizle birlikte Zodiac sizi öldürmeden evden kurtulmanız gerekiyor. Evden kaçış şimdi başlıyor!

Size verilen süre bir saat ve süreniz dolduğunda Zodiac’ın ruhu ile karşılaşmadan dışarı çıkmış olmalısınız.

Izmystic Karşıyaka Korku Evi, Bornova’da uzun zamandır hizmet veren Izmystic Bornova’nın devamı niteliğindedir. Izmystic’in ikinci oyununda çok özel bir konsept sizleri bekliyor. Tecrübeli yapımcıların elinden çıkan bu korku evinde dilerseniz korku-gerilim dilerseniz macera türünde oynayabilirsiniz.

Korku seviyesi üst düzey ayarlanabilir veya korku istemeyen ekipler için özgün şifre ve bulmacaları ile konsept değiştirilebilir. Korku seçeneğinde daha önce hiç yaşamadığınız bir heyecan yaşarken macera konseptinde zorlu ve özgün şifreler ile karşılaşacaksınız.

Evin içindeki ruhla mücadele edeceğiz bu oyunda bir çok süpriz sizleri bekliyor. En az 2 en fazla 6 kişiden oluşan bir ekip kurup yerinizi ayırtabilirsiniz.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş