IZMYSTIC Bornova Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

IZMYSTIC Borvona Korku Evi

IZMYSTIC Borvona Korku Evi

IZMYSTIC Borvona Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Kazimdirik Mah. 169. Sokak Bornova Eczanesi Sokagi, Kumrucuzade Yanı Kucuk Park Bornova / İzmir

Oyun Hakkında: Bu oyunda ister korku isterseniz de bulmaca seçimi yapabilirsiniz. Korku seçtiğinizde ürpertici bir senaryo ile karşı karşıya kalıp korkunç olayların ortasında kendinizi bulacaksınız. Bulmaca seçtiğinizde ise karmaşık şifrelerin arasında zorlu bir 60 dakika geçireceksiniz. Terkedilmiş bir akıl hastanesi konseptine sahip oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.

Telefon: 0506 126 0009

IZMYSTIC Kaçış Oyunu İzmir Fiyatları:

  • 2-3 Kişi 80 TL
  • 4 Kişi 1o0 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 Kişi 150 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

IZMYSTIC evden kaçış oyunu detaylarına geçmeden önce oyun için hazırlanmış Teaser’ı mutlaka izlemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

Mekanı bulmakta Google Maps haritasını kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: İmzystic
Oyunun Türü: Bulmaca & Gerilim

Esrarengiz olaylar dizisiyle gerçek hayatta karşılaşmak ister miydiniz? IZMYSTIC kaçış oyunu sizlere gerçekçi bir maceranın kapılarını aralıyor. Sıra dışı olayların yer aldığı bir eve ekibiniz ile girerek 60 dakika boyunca dış dünyanın kapılarından uzak bir macerada kendinizi bulacaksınız.

Tüm dikkatinizi ve yaratıcılığınızı oyunda bulunan ipuçları, şifreler ve bulmacalara vermeniz gerekiyor. Unutmayın ki bu oyun bir ekip oyunudur ve her düşüncenizi ekip ile paylaşmanız gerekmektedir. Bu oyundaki hiçbir görev tek başına yapılmamaktadır. Ekibini kurarak oyunun dünyasındaki gizemi çözebilirsiniz.

İzmir’de bulunan macera oyunu IZMYSTIC oyun severlere güzel bir deneyimle karşı karşıya kalmaları imkânını sunuyor. 2 ile 6 kişilik ekipler ile oynayabileceğiniz oyunda fiziksel güç gerekmeden aklınızı ve pratik zekânızı kullanmanız yeterli oluyor. Oyunda bulunan objeler ile kaçış için detaylı bir ipucu alabileceksiniz. Izmystic, korku veya bulmaca moduyla oynayabileceğin bir gerçek kaçış oyunudur. İçeriye girdiğiniz andan itibaren, “Asylum” adlı oyunda kendinizi “terkedilmiş bir akıl hastanesinin” içinde bulacaksınız. Lobotomi yapılmaya çalışılan “Cliff” adlı hastanın yaşadığı, esrarengiz olayları ve kaçış hikayesini keşfedeceksiniz.

izmis4395_525-277İSTER BULMACA, İSTER KORKU.. SEÇİM SENİN!

Geçmişte yaşanmış gerçek hikayesiyle heyecanın tavan yaptığı Izmystic, gerilim moduyla da korku sevenlere benzersiz bir deneyim sunuyor. Rezervasyon öncesi seçtiğin modu belirtmen yeterli.

Bulmacayı seçtiğinde ezber bozan bir evden kaçış deneyimi yaşarken , korku modunda kendini geçmişteki ürpertici hikayenin tam ortasında bulacaksın.

Kesinlikle oyunda bulunan tüm objelere dikkatli incelemelisiniz. Oyun yöneticisi ise sizleri anbean takip ederek acil durumlarda müdahale edebilecektir.

Oyuna rezervasyon yaptırmak için web sitesindeki rezervasyon kısmına gelerek uygun saat ve günleri seçebilirsiniz. Ardından rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Saat 9.30 ile başlayan ilk seans ile birlikte 1 saatlik seanslar olmak üzere 23.00’a kadar rezervasyon seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz. Bazı sinir ve psikolojik problemleri olan kişilerin bu oyundaki heyecan ve korku efektleri nedeniyle oynamaması önerilmektedir. Son olarak oyun ekibi, oyun başlarken tüm kötülüklerden kendinizi arındırmanızı istemektedir.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş