İzmir Explode Evden Kaçış | Kaçış Merkezi

İzmir Explode Evden Kaçış Oyunu

İzmir Explode Evden Kaçış Oyunu

İzmir Explode Evden Kaçış Oyunu

İzmir Explode evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce sizin için seçtiğimiz evden kaçış oyunu videosunu izlemek ister misiniz?

Rezervasyon ve indirim talebi

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ
İzmir Explode Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 100 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 150 TL

WEB SAYFALARI

Web Sitesi: www.izmirexplode.com

KONUM BİLGİSİ

Adres: Cumhuriyet Cd. İrfan Boyuer Sk. Torunlar Apt. No 3 Kat 4 Daire 4 Alsancak / İzmir

Oyunun adresini haritada görebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Bomba
Oyunun Türü: Gerilim & Aksiyon

Evden kaçış oyunları temelinde bir görevi tamamlayıp bulunduğunuz mekandan kaçmak vardır. Kaçış işlemini asla tek başına yapamazsınız. Böyle bir oyun için en az 2-5 kişilik ekibe ihtiyaç duymaktasınız. İzmir Explode evden kaçış oyunu gerilim ve heyecan türündeki bir kaçış oyunudur. Bu kaçış oyununda sizlere verilen ipuçları ve görevleri zamanında tamamlayabilirseniz başarıyla kaçabilmiş olacaksınız. Odanın kapısı kapandığından itibaren kendinizi farklı ve olağanüstü bir dünyada hissedebileceksiniz. Ardından süre başlayacak ve 60 dakika içerisinde yapmanız gerekenleri yapacaksınız. Oyunda süreyi iyi kullanmak için dikkatli olmalısınız. Kaçış oyunu içerisinde bulunan figürler sizleri oyun süresince yönlendirecektir. Bulmacalar ise oyunu tamamlamanız için gereklidir.

İzmir Explode isminden de anlaşılacağı üzere bir bomba imha türü evden kaçış oyunu dur. Bu oyunda 60 dakika süresi

evden kaçış oyunu

olan bombayı bulup anahtarlarla odanın kapılarını açıp kaçmanız gerekiyor. Ancak oyun beklediğiniz kadar kolay olmayabilir 60 dakikalık süreyi iyi bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Ekibinizle takım çalışması olmadan bu işi başaramayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Ekibinizi doğru bir şekilde yönetmeniz halinde görevlerin üstesinden de gelebileceksiniz. Bombayı mutlaka imha edip başarılı bir şekilde kaçarsanız bu oyunu kazanabileceksiniz. Kaçış oyunu kazanmak sizlere kahraman olma hissi verecek ve özgüveninizi artıracaktır.

İzmir Explode evden kaçış oyunu için rezervasyon yapmak için üstte bulunan telefon numarasıyla iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatlerin müsaitlik durumunu sorabilir ona göre rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemlerini şimdilik nakit olarak oyun öncesi veya sonrasında yapabiliyorsunuz. Rezervasyon saatinizden 5-10 dakika öncesinde gelmenizde de fayda var. İzmir Evden Kaçış Oyunları sayesinde eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş