Incredible Escape Antalya Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Incredible Escape Antalya Evden Kaçış Oyunu

Incredible Escape Antalya Evden Kaçış Oyunu

Oyun detaylarına geçmeden önce Singapur’da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Rezervasyon ve indirim talebi

Adres: Balbey Mahallesi İsmetpaşa caddesi Tunca İş Merkezi Antalya

Telefon:

Incredible Escape Antalya Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

• 2 Kişi 80 TL
• 3 Kişi 100 TL
• 4 Kişi 110 TL
• 5 Kişi 120 TL

Oyunun sosyal medya hesapları

 

Mekanı haritada daha kolay bulabilirsiniz.

Antalya Evden Kaçış Oyunu Olan Incredible Escape Antalya’nın merkezi bir noktasında hizmet veriyor. Kaçış temasını tam anlamıyla ve gerçekçi olarka yaşayabileceğiniz bu mekan sizlere 2 adet kaçış oyunu sunuyor. Bu oyunu arkadaşlarınız sevdikleriniz, aileniz ve iş yerinde mesainizi birlikte geçirdiğiniz iş arkadaşlarınız ile rahatlıkla oynayabilirsiniz. Kaçış oyunlarının en temel olumlu yanı takım çalışması olarak yapıldığı için ekip yönetimi konusunda ne kadar başarılı olup olamadığınızı görmenizi sağlıyor. Ayrıca bu oyunda süre ile yarışıyor olmanız da hayatta birçok konuda süreyi ne kadar dikkatli kullanmanız gerektiğini de öğretmektedir. Kaçış oyununda ana karakter ve baş rol siz olacaksınız. Bu oyun sizlere adeta bir film senaryosunu gerçekçi anlamda yaşatacaktır.

Antalya Evden Kaçış Oyunu

Antalya Evden Kaçış Oyunu

Antalya’da bulunan Incredible Escape evden kaçış oyunu 2 adet oyun türüyle sizlerin karşısında. Her iki oyunda zihninizi zorlayacağınız ilginç bir kaçış öyküsüne sahip. 1. Oyunda ev içerisinde oldukça değerli bir eşyayı bulup kaçma planı yapmanız isteniyor. Bu oyunda seyahat vurgusu ön plana çıkarılıyor. Ve oyun senaryosunda bazı eşyaların maddi ve manevi değerlerinin diğer eşyalardan çok daha fazla ve farklı olduğu ifade ediliyor. 2. Oyunda ise oldukça zihninizi zorlayacak bir oyunla karşılaşacaksınız. Kriz anındayken tecrübesine güvenen bir yatırımcı olacak ve bu krizden kurtulmaya çalışacaksınız. Karşınıza çıkacak olan grafikler ve sonuçlardan yola çıkarak doğru bir kaçış ve kurtulup planı izlemeniz gerekecektir. Bu oyunda takımınızdaki herkesin fikrini almak oldukça önemli. Kaçış oyunları sizleri eğlendirirken aslında zekanızı ne kadar efektif kullanmanız gerektiğini de ön plana çıkarıyor.

Antalya evden kaçış oyununa rezervasyon yapmak isterseniz Incredible Escape oyununun web sitesindeki rezervasyon kısmına uğrayabilirsiniz. Ayrıca sizlere ulaştırmış olduğumuz telefon numaralarıyla ekibi arayarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Oyuna gelmeden önce kuralları okumanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca oyuna geç kalmamak için 5-10 dakika öncesinde oyun alanında olmanız sizin için iyi olacaktır.

ok işaretiAntalya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş