İblis Beşiktaş Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

İblis Beşiktaş Korku Evi

İblis Beşiktaş Korku Evi

İblis Beşiktaş Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Hüsnü Savman Sokak Çelik Apt. No:40 Barbaros Bulvarı / Beşiktaş (Vakıfbank Beşiktaş Şubesi Binası)

Oyun Hakkında: Korku seviyesi en üst düzeyde olan oyunlardan biridir. Ayrıca kalabalık gruplar için idealdir. Beşiktaş korku evi İblis’e katılabilmek için 16 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Telefon: 0506 126 0009

Beşiktaş Korku Evi İblis Fiyatları:

  • 2-3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 160 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 240 TL
  • 7 Kişi 280 TL
  • Gece Seansları fiyatları farklıdır
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 İblis Korku Evi için evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmak için haritayı kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: İblis
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Türkiye’de hızlı yayılan “real room escape game” olarak dünyada bilinen escape oyunları İstanbul’da oldukça yaygın. Bu yaygın oyun aktivitesinin en çok tercih edilen türü ise Korku ve Gerilim. İblis Beşiktaş Korku Evi bu iki türü de barındıran oldukça eğlenceli ve bir o kadar korkutucu bir evden kaçış oyunu olmaktadır. 2-7 kişilik geniş ekibinizle bu oyuna katılabilir eğlenceli bir 60 dakika geçirebilirsiniz. Oyuna gelmeden önce oyun ile ilgili videolar ya da fotoğrafları incelemek isterseniz sosyal medya hesaplarına girerek oyuna katılmış oyuncuların eğlenceli fotoğraflarına bakabilirsiniz. Oyun içi gizlilik nedeniyle oyun oynamanızın ardından oyun ile ilgili bilgileri kimseye anlatmamanız onların da bu eğlenceye dahil olmanızı sağlayacaktır.

Korkularınla yüzleşmek için iblis’in evine girdin. iblis, hayatını kurtarabilmen için sana 1 saat zaman verdi. 1 saat içinde iblis’i alt edip, canını ve arkadaşlarını kurtarabilecek misin? Yoksa ölümle mi yüzleşeceksin? Arkadaşlarınla İblis’in kahramanı olmak istiyorsan kendini adeta gerçekçi bir korku filmindeymiş gibi hissetmek istiyorsan bu oyun tam sana göre. Beşiktaş Korku Evi İblis’e arkadaşlarınla sevdiklerinle hatta ailenle bile gelebilirsin. Oyun için yaş sınırı 16’dır.

İblis Beşiktaş Korku Evi için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir veya web sitesine girerek rezervasyon yapabileceğiniz saatlere göz atabilirsiniz. Bu oyun korku türünde olması nedeniyle korku anında çeşitli hastalıklara yol açabilecek kişiler için önerilmemektedir. Eğer Klostrofobi gibi rahatsızlıklarınız var ise oyun öncesinde oyun ekibine bildirmeniz çok önemlidir.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:43    Ortalama:3.8/5]