Afyon Korku Evi Hortlock | Kaçış Merkezi

Hortlock Korku Evi Afyon

Hortlock Korku Evi Afyon

Adres: Fakıpaşa Mah. İmaret Cami Arkası Çarşı Merkez AFYONKARAHiSAR

Oyun Hakkında: İki katlı tarihi binada korku ve gerilim dolu bir macera sizleri bekliyor. Geniş oyun alanı ve sürükleyici senaryosu ile Hortlock Korku Evi Afyon’da hizmetinizde. 15 yaşından büyükseniz en az 2 kişilik bir ekip oluşturarak oyuna katılabilir ve unutulmaz bir eğlence yaşayabilirsiniz.

Hortlock Afyon Korku Evi Fiyatları :

  • 2 kişi 70 TL
  • 3 kişi 90 TL
  • 4 kişi 100 TL
  • 5 kişi ve üzeri için kişi başı 20 TL’dir.

En fazla 9 kişi katılabilirsiniz.

Telefon:

Afyonkarahisar Hortlock Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Afyon Korku Evi oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Hortlock
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Afyon korku evi Hortlock bir saat süren yetişkinlere yönelik bir aktivite. Yaş sınırı 15. Hem korkmak hem de çok eğlenmek için siz de bu maceraya katılabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken rezervasyon almak. En az 2 kişiden oluşan bir ekip kurup telefonla randevu alabiliyorsunuz. Randevu saatinden 5 dakika önce oyun alanında olmanız yeterli. Operatörler size uymanız gereken kuralları anlattıktan sonra süreniz başlayacak ve iki katlı tarihi bir köşkün içine gireceksiniz. Bir saatlik süreniz dolmadan bu köşkten çıkmanız gerekiyor. Çıkışa ulaşmak için şifreleri çözmeli, gizemi aydınlatmalısınız. Ancak hem hızlı hem zeki hem de çok cesur olmalısınız. Çünkü Hortlock peşinizde…

Sizi oyun alanında bir çok korkunç sürpriz bekliyor. Ekibinizle beraber tüm adımları geçerek en erken sürede çıkışa ulaşmanız gerekiyor. Afyon korku evi sıradan bir eğlence değil. İçerisinde aynı anda bir çok duygunun yaşandığı oldukça farklı bir etkinlik. Siz de sıradan şeylerden sıkıldıysanız ve yeni bir macera arıyorsanız mutlaka Hortlock korku evine katılmalısınız.

ok işaretiAfyon’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş