Hortlak Kadıköy Korku Evi | Kaçış Merkezi

Hortlak Kadıköy Korku Evi

Hortlak Kadıköy Korku Evi

Hortlak Kadıköy Korku Evi

Adres: Rasimpaşa Mah. Şahap Gürler Cd. Burcu İş Hanı No:6/12 Kat-3 Kadıköy/İstanbul

Oyun Hakkında: Hortlak korku evi en az 2 en fazla 10 kişiye katılabileceğiniz korku seviyesi ve kurgusuyla fark yaratan bir mekan. Hortlak korku evine katılmak için 16 yaşından büyük olmalısınız. Aktivite süresi bir saat ve önceden yerinizi ayırtarak katılabilirsiniz. Korku, aksiyon, beceri ve hız yepyeni konsept ve yepyeni bir deneyim sizi bekliyor. Yaş sınırı 12’dir.

Telefon:

Hortlak Kadıköy Korku Evi Fiyatları:

  • Gündüz Seansları 40 TL
  • Gece Seansları 50 TL

 

 

Kadıköy korku evi Hortlak’a katılmadan önce korku evleri hakkında bilgi edinmek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak harita ile daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Hortlak
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Hortlak Kadıköy korku evi korku ve aksiyon temalı bir evden kaçış oyunudur. En az 2 en fazla 10 kişi ile oyuna katılabilirsiniz. Amacınız bir saat içerisin ip uçlarını bulmak, şifreleri çözmek ve bu korku evinden başarıyla kaçmak. Oyunda kullanılan senaryo sizi bambaşka bir dünyaya götürecek ve korkularınızla baş başa bırakacak. Takım oyunu kurgulayabileceğiniz ve beyin fırtınası yapacağınız bu Kadıköy korku evinde yalnızca 60 dakikalık süreniz var. Kaçmak için cesaretli bir ekip kurmanız gerekiyor!

Kadıköy korku evi Hortlak ürperten hikayesiyle karşımızda. “Size tarihin en korkunç aşk hikayesinden bahsedeceğim. Ressam Kürşat bey eşi ve kızıyla yaşamına devam ediyordu taki, o mektup gelene kadar… Bu evde hunharca işlenmiş iki cinayet bulunmaktadır. Rivayete göre eşini ve kızını hunharca kaltleden Kürşat bey yapılan araştırmalara rağmen delil yetersizliğinden serbest bırakılmıştır. Evin hanımı Zeynep Hanım ve kızı Meryem kayıplar, gelen polis ekipleri tarafından bulunamamaktadır. Mahalle sakinleri tarafından gelen ağlama sesleri hala huzursuzluk yaratmaktadır. Siz bu bilinmezi çözebilecek misiniz ? ” Çözmek için yalnızca 60 dakikanız var.

Kadıköy korku evi için rezervasyonunuzu online yaptırabileceğiniz gibi telefonla da yerinizi ayırtmanız mümkün. Bu korku evi geniş ve 7 bölümden oluşmaktadır. Kadıköy gibi merkezi bir konumda yer alan Hortlak korku evine ulaşımınız oldukça kolay olacaktır. Ev içerisinde dilerseniz temas konsepti daha da ürpertici olması için yer alabilmektedir. Rasimpaşa mahallesinde katılabileceğiniz korku evi Hortlak için rezervasyon yapmak oldukça kolay. Rezervasyon sonrasında detaylı bilgilendirmeler siz ve ekibinizle yapılacaktır. Oyun saatinizden lütfen en az 5-10 dakika öncesinde oyun alanında olmaya özen gösterin.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş