Hortlak Evi Yalova Korku Evi | Kaçış Merkezi

Yalova Korku Evi Hortlak

Yalova Korku Evi Hortlak

Yalova Korku Evi Hortlak

Oyun Hakkında: Sakin ve yeni bir hayat kurmak isteyen aile yeni bir ev almaya karar verirler ve bu evi bulurlar. Fakat bu ev onlara sakinlik değil dehşet verici anlar yaşatacaktır. Ürpertici bir gizeme de sahip olan bu eve 2-7 kişilik ekipleriniz ile katılabilirsiniz. Yaş sınırı 16’dır.

Hortlak Evi Yalova Korku Evi Fiyatları

 

 Yalova Korku Evi Hortlak tanıtım videosu

KONUM BİLGİSİ

Yalova korku evi Hortlak’ın haritadaki konumu

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Hortlak Evi
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Hortlak Evi Yalova‘da bulunan evden kaçış oyunu, Oyunun adından da anlaşılacağı üzere korku teması kullanılan ve gerilim içerikli bir oyundur. Yalova’da ilk korku evi olarak hizmet veren Hortlak Evi 2-7 kişilik ekiplerinize gerilim dolu anlar yaşatmanızı sağlayacak. Korku Evine girerek bambaşka bir heyecan tufanına girmiş olacaksınız.

Hortlak Evi, sakin ve iyi bir hayat süren ailenin ev almak için planlar yapması ile başlıyor. Bir ev bulurlar ve alırlar, fakat bu evin geçmişi çok fazla olumsuzluklarla kaplıdır ve bunu henüz hiçbiri bilmemektedir. Ailenin tek oğlu olan Ethan ise normalde çok asosyal ve topluma karşı içine kapanık biri olmasına rağmen, yeni evlerine taşındıktan sonra komşuları ile çok çabuk kaynaşır. Komşularının kızı olan güzel Sam ile tanışan Ethan kısa zaman içerisinde Sam ile yakınlaşır. Yeni taşındıkları evde tuhaflıklar olduğundan şüphelenen Ethan evin bilinmeyen yönlerini keşfederek ve açığa çıkarmak için her şeyi öğrenmeye çalışır. Gizemi çözmek için bu kadar ısrar eden Ethan bir süre sonra peşinde olduğu evin aslında onun peşinde olduğunu anlayacaktır. Şimdi bu hikaye sizinle beraber tekrar yaşanıcak fakat size bir önerim olucak bu gazaptan kurtulmak için kaçın ve saklanın .

Rezervasyon yapmak isterseniz eğer oyunun web sitesine giriş yapabilir veya telefon numaraları ile oyun ekibine ulaşabilirsiniz. Evden kaçış oyunu olan Hortlak Evi korku içeriği nedeniyle belirli kurallar içermektedir. Mutlaka bu kurallara uyarak oyuna katılmanızı öneririz. Korku türü olması sebebiyle anormal durumlar yaratacak bir rahatsızlığını var ise bunu mutlaka oyun moderatörlerine iletmelisiniz. Bu oyun için yaş sınırı 16’dır.

ok işaretiYalova’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş