Hizmet Sözleşmesi | Kaçış Merkezi

Hizmet Sözleşmesi

Kaçış Merkezi’ne Hoş Geldiniz!

Hizmetlerimizi (Hizmetler) kullandığınız için teşekkür ederiz. Hizmetler merkezi Kayseri/Melikgazi’de bulunan https://www.kacismerkezi.com (Kaçış Merkezi, Site) tarafından sağlanır.

Hizmetlerimizi kullanarak buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Madde 1: Sitemizde paylaşılan bilgiler ilgili firmaların resmi web sayfalarından ve sosyal medya hesaplarından derlenmiş olup bilgiler içeriğin oluşturulduğu tarih için geçerlidir. Kaçış Merkezi bilgilerin güncel ve doğru olduğunu garanti etmez. Kesin bilgi için ilgili firma ile iletişime geçmenizi öneririz.

Madde 2: Kaçış Merkezi tanıtımı yapılan bütün evden kaçış oyunu firmalarına eşit mesafededir.  Sponsorluk faaliyetleri dışında hiç bir ilişkisi bulunmamaktadır. Hizmet alacağınız firma seçiminiz tamamen kendi tercihinize bırakılmıştır.

Madde 3: Hizmetler ziyaretçilere ücretsiz olarak sunulur, üyelik gerektirmez.

Madde 4 : Canlı destek ve çağrı merkezi desteği için çalışma saatleri haftanın her günü 09:00-00:00 arasındadır. Gönüllülük esasına dayalı olarak verilen bu hizmetlerin sürekliliği garanti edilmez. Ayrıca bu kanallardan alacağınız cevaplar ön bilgilendirme amaçlıdır, kesin bilgiler için doğrudan ilgili firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Madde 5: Sitede yer alan firmaların yasal gereklilikleri yerine getirmemelerinden veya müşteri ile aralarında oluşacak problemlerden Kaçış Merkezi sorumlu değildir.

Madde 6: Kaçış Merkezi telif hakları konusunda hassastır. Sitede yer alan bilgi, görsel ve videolarda telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyorsanız bizimle info(at)kacismerkezi.com adresinden iletişime geçmeniz halinde müdahale edilecektir.

Madde 7: Kaçış Merkezi sunulan fırsat, indirim ve kampanyaları iptal etme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Sitede sunulan fırsatlar diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Madde 8: Sitede yapılan yorumlar ön denetleme olmadan yayına alınmaktadır. Bu nedenle doğacak bütün yasal sorumluluklar  T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazarın kendisine aittir.

Madde 9: Kacismerkezi.Com sisteminde bulunan evden kaçış oyunu ve korku evlerine ait içeriklere dair doğru ve dürüst açıklama yapılması için Kacismerkezi.Com üzerine düşen özeni gösterecektir. Fakat korku evi ve evden kaçış oyunu firmalarının oyun içeriklerine dair eksik ve/veya hatalı açıklamalarından dolayı oluşacak maddi ya da manevi problemlerden veya zararlardan Kacismerkezi.Com sorumlu değildir.

Madde 10: Kacismerkezi.com üzerinden kullanıcılar Kacismerkezi.com dışında, korku evi ve evden kaçış oyunu firmalarının web siteleri ya firmalara ait sosyal medya sitelerine yönlenebilirler. Bu takdirde kullanıcılar yönlenmiş olduğu sitelerin içeriğinden Kacismerkezi.com’un sorumlu olmadığını peşinen kabul etmiş olur.

Gerekli durumlarda bize 0506 126 0009 numaralı telefondan ve info@kacismerkezi.com mail adresinden ulaşabilirsinz.