Hengame Üç Katlı Korku Evi Kadıköy | Kaçış Merkezi

Hengame Üç Katlı Korku Evi Kadıköy

Hengame Üç Katlı Korku Evi Kadıköy

Hengame Üç Katlı Korku Evi Kadıköy

 

Adres: Eğitim Mahallesi Ünal Sokak No:4 Hasanpaşa Kadıköy İstanbul

Oyun Hakkında: Türkiye’nin en iddialı korku evlerinden olan Hengame en az 2 en fazla 7 kişi katılabileceğiniz bir saatlik aktivitedir. Yaş sınırı 16 olan Kadıköy korku evinde otelde kaybolan küçük bir kızın macerasına ortak olacaksınız.

Telefon:

Hengame Korku Evi’nden Kaçış Merkezi’ne Özel Fiyatlar:

2 KİŞİ 120 TL (Normal fiyat 150)
3 KİŞİ 150 TL (Normal fiyat 180)
4 KİŞİ 180 TL (Normal fiyat 200)
5 KİŞİ 200 TL (Normal fiyat 225)
6 KİŞİ 225 TL (Normal fiyat 240)
7 KİŞİ 265 TL (Normal fiyat 280)

 

Kadıköy korku evi Hengame Oteli’nin tanıtım videosunu aşağıda kanalımızdan izleyebilirsiniz. Videoyu beğendiyseniz, beğen tuşuna basmayı daha fazla korku evi deneyimi için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

KONUM BİLGİSİ

Kadıköy korku evi Hengame’nin adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Hengame
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Hengame Korku Evi Kadıköy’de açık öğretim bürosunun hemen yanında. Korku seviyesi talebe göre yükseltilebilen bir senaryoya sahip ve mekan 3 katlı. İstanbul’un en beğenilen korku evlerinden olan Hengame otel konseptine sahip.

Kadıköy korku evi Hengame sizi sürükleyici bir hikayenin içine çekiyor

Kapıdan girdiğin anda yeni bir dünyadasın. Bir gün önce otelde yapılan büyük partide kaybolan küçük kız, heryere bakılmasına rağmen bulunamadı. Kamera kayıtlarını inceleyen otel yetkilileri, kızın bir anda çığlıklar içinde ağlamaya başladığını ve ortadan kaybolduğunu görünce durumu polise bildirdi. Polis yapılan araştırmalar sonucu oteli kapatma kararı verdi ama uzun süre açılmayan otelden zamanla tekrar kızın çığlık sesleri yükseliyordu…gelen bu ses, küçük kızın çığlıkları değil miydi? Şikayetler üzerine oteli tekrar inceleme kararı alan polis, gördüğü manzara karşısında hayretler içinde kaldı. Resepsiyonda başlayan çığlık sesleri her adımda daha derinden geliyordu. Küçük kıza ulaşabilmek için tek tek odaları kontrol eden yetkililer aslında yalnız olmadıklarını anladıklarında, artik onlar için vakit çok geçti… Peki sizin bu oteldeki kızın akibetini öğrenmeye cesaretiniz var mı?

“Çekil otur gürültüsüz bir köşeye, seyret bu de olan biteni…” sloganıyla hizmet veren Hengame Kadıköy Korku Evi sizleri eğlenceli bir 60 dakika ile yepyeni bir serüvene davet ediyor. En az 2 kişi ile girebileceğiniz bu evden kaçmak hiç de beklediğiniz gibi olmayabilir.

Korku ve gerilim temasıyla eğlenceli bir dünyaya adım atacağınız korku evinde ürpertici dakikalar sizi bekliyor. Ekibinize ve cesaretinize güveniyorsanız bu oyun tam da size göre.

Korku temasıyla Kadıköy evden kaçış oyunları arasında yer alan korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımdaki numaralardan ekibe ulaşmanız ya da web sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Oyun için rezervasyonunuzdan 5 dakika öncesinde gelmenizi önermekteyiz. Yaş sınırı ise 16’dır. 16 yaşın altındaki misafirler ebeveynleri ile katılabilirler. Hamile, epilepsi, klostrofobi, panik atak, kalp rahatsızlığı v.b. sağlık sorunları olanların oyunu oynaması tavsiye edilmez. Oyun içerisinde bu tarz sağlık sorunları ile karşılaşıldığı durumda sorumluluk oyuncuların kendilerine aittir.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş