Grave İstanbul Evden Kaçış | Kaçış Merkezi

Grave Kadıköy Korku Evi

Grave Kadıköy Korku Evi

Grave Kadıköy Korku Evi

Adres: Osmanağa Mahallesi Kuşdili Caddesi Uğursal İş Hanı No:53/3 Kadıköy İstanbul

Oyun Hakkında: İnsanoğlu var olduğundan beri yaşadığı en büyük korkudur; ölüm. Öleceğimizi biliriz ancak ne zaman olacağını bilemeyiz. “Ölüm” temasının işlendiği Grave oyunu çok gizemli bir o kadar da korkutucu. Takımınla taktik ve strateji geliştirerek hünerlerini ortaya koy ve 1 saat içinde bu serüveni tamamlayarak bu evden çık. Unutma, bu evden çıkmak için sadece 1 saatin var. Takımını kur daha sonra bu gerilim ve korku dolu maceraya atıl. Aklından çıkarma, bu macerada asla yalnız olmayacaksın. Oyuna 2-8 kişilik ekiplerle katılabilirsiniz. Oyun süresi 60 dakika yaş sınırı ise 16’dır.

Telefon:

Grave İstanbul Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 180 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 240 TL
  • 7 Kişi 280 TL
  • 8 Kişi 320 TL
  • Gece seansı Kişi Başı 50 TL

 Grave İstanbul Evden Kaçış Oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Singapur’da bulunan bir mekanın tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresi için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Ölüm
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Grave İstanbul Evden Kaçış, korkularınızla yüzleşmek için sizleri Kadıköy’e bekliyor. 2-6 kişilik ekiplerinizle eğlencenin dibine vurmak herkese anlatabileceğiniz bir korku öykünüzün olmasını istiyorsanız sizleri bu korku macerasına katılmanızı şiddetle öneriyoruz. Grave oyunu en az 2 en fazla 8 kişilik ekipler halinde oynanan gerçek zamanlı bir evden kaçış oyunudur. Rezervasyon saatinden 5 dakika önce oyun merkezimizde olmanız yeterlidir. Erken gelirseniz dışarda beklemek zorunda kalırsınız. Geç kalan oyuncular sonradan oyuna dâhil olamaz. Geç gelen ekipler için ekstra oyun süresi verilmez. Oyun için yaş sınırı 16 dır. 12-15 yaş arasındaki oyuncular ebeveynleriyle katılabilirler. Oyun süresi 1 saattir. Acil durumlar haricinde oyundan çıkamazsınız. Çıkmak isterseniz kapılar tarafımızdan açılır ve oyun sona erer. Bu evde çok korkutucu bir senaryo ve korkunç figürler sizi bekliyor. Oyun için yaş sınırı 16’dır. 12-15 yaşları arasındaki kişiler ise oyuna ebeveynleri ile birlikte katılabilirler. Kadıköy Evden Kaçış Oyunu olan Grave İstanbul için ulaşım bilgilerini sayfamızda bulabilirsiniz.

İnsanoğlu var olduğundan beri yaşadığı en büyük korkudur; ölüm. Öleceğimizi biliriz ancak ne zaman olacağını bilemeyiz. “Ölüm” temasının işlendiği Grave İstanbul Evden Kaçış oyunu çok gizemli bir o kadar da korkutucu. Oyun alanında görüntü almak fotoğraf çekmek, video çekimi yapmak kesinlikle yasaktır. Oyun alanından herhangi bir şeyi dışarı çıkarmak yasaktır. Ev içinde zorlama, kırma, koparma, vurma yoluyla elde edeceğiniz hiçbir şey yoktur. Zekâ kullanımı ve dikkat evden çıkmanız için yeterli olacaktır. Evde bulunan her türlü eşyaya verilecek olası hasarlardan ilgili kişiler sorumludur. Bu sebeple evde bulunan eşyalara hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Oyun süresince sigara içilmemektedir. Oyun alanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır. Grave ekibi onayı dışında oyun içeriği ve akışına ilişkin bilgi paylaşımı kesinlikle yasaktır. Grave ekibi, bundan doğacak zararları için hukuki yollara başvurma hakkına sahiptir.

Grave İstanbul Evden Kaçış için Rezervasyon yapmak isterseniz çağrı hattımız olan 0506 126 0009 numarasını arayabilir ya da oyun web sitesine girerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Rezervasyon saatinizden en az 5 dakika öncesinde oyun alanında bulunmanız gerekiyor. Geç kalan oyuncular oyuna alınmayacak, geç gelen ekiplere ek süre verilememektedir. Ev içinde zorlama, kırma, koparma, vurma yoluyla elde edeceğiniz hiçbir şey yoktur. Zekâ kullanımı ve dikkat evden çıkmanız için yeterli olacaktır. Evde bulunan her türlü eşyaya verilecek olası hasarlardan ilgili kişiler sorumludur.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş