Golgota Yaşamkent Korku Evi | Kaçış Merkezi

Golgota Yaşamkent Korku Evi

Golgota Yaşamkent Korku Evi

Golgota Yaşamkent Korku Evi

Ankara’da daha fazla korku evi ile ilgili bilgi almak için Ankara sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

Oyun Hakkında: Şeytani güçlerle dolu bir eve adım atmak üzeresiniz. Yıllar öncesinde bu evde yaşayan bir aile yaptıkları büyü nedeniyle lanetlendi. Bu gerçek ve yaşanmış olay sonrasında aile ve evin üstündeki lanet asla gitmedi gitmeyecek. Sizler birer kurtarıcısınız. Bu evin gizemini ve yapılan büyülerin nedenlerini çözebilirseniz ancak bu evi kurtarabilirsiniz. Golgota’da 2 seçeneğiniz var ya kurtulmak ya da bu evin içinde korkuya esir olmak. Bu korku evi için hemen rezervasyon yapabilirsiniz. En az 4 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.

Telefon:

Golgota Yaşamkent Korku Evi Fiyatları:

  • 4 Kişi Kişi Başı 50 TL
  • 5 -8 Kişi Kişi Başı 40 TL
  • 8 Kişi Üstü Kişi Başı 35 TL
  • Ücretsiz Video

Golgota Yaşamkent Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Singapur’da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak harita ile daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: GOLGOTA
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Tarih boyunca insanlar, şeytani güçlerle uğraşmanın bedelini en ​ ağır şekilde ödemişlerdir. Şeytanla anlaşma yapmak istiyorsanız, ruhunuzu ona teslim etmek zorunda kalırsınız. Yıllar önce, bu eski evin içinde yaşayan aile de yaptıkları büyüler ve ayinler için iblislerden faydalanmanın bedelini canlarıyla ödediler. O tarihten beri, kötü ruhlar tarafından ele geçirilen bu eve kimse girmeye ve yaşanan gizemi çözmeye cesaret edemedi. Eğer bu eve girmeye kararlıysanız önünüzde iki seçenek var; *İBLİSLE ANLAŞIP RUHUNUZU VE BEDENİNİZİ ONA MI VERECEKSİNİZ ? ​ YOKSA *GİZEMİ ÇÖZMEYİ BAŞARIP EVDEN KAÇABİLECEK MİSİNİZ ? Yaşamkent korku evi Golgota için hazır mısınız?

Ankara’nın en büyük en geniş odalı korku evine hazır mısınız? Golgota Yaşamkent korku evinde sizleri ürpertici bir hikaye bekliyor. Bu evde bir kız var ve bu kızın ruhunu bir an önce kurtarmalısınız. 12 Yaşındaki Rosy’i iblisler öldürür. Onu öldüren bu şeytani güçler ruhunu kullanmaya devam ederler. Sizin amacınız bu kızın ruhunu iblislerden kurtarmak ve onu kurtuluşa erdirmek. Ancak içeride sandığınız gibi bir hikaye sizi karşılamıyor. Ürperti korku ve macerayla baş başa kalacaksınız! Bu korku evi içerisinde yalnız değilsiniz.

Gerçekçi  bir korku hikayesine sahip olan Yaşamkent korku evi eğlenirken korku duygularınızın ne kadar da fazla olduğunu hissedebileceksiniz. Soğuk kanlığınızı koruyarak sizden istenen görevleri tamamlayarak bu evden kaçabilirsiniz. Bu oyun süresince size verilecek olan şifreleri bulmacaları sizden istenilen şekilde çözmeniz halinde evden kaçabileceksiniz.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş