Gölgeler Denizli Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Gölgeler Denizli Korku Evi

Gölgeler Denizli Korku Evi

Gölgeler Denizli Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: 15 Mayıs Mahallesi 564 Sokak No: 12 Pamukkale / Denizli

Oyun Hakkında: Gölgeler ekibinin kaliteli korku evlerinden birisi de Denizli’de hizmetinizde. Ürpertici bir hikayenin kahramanları olmak sizin elinizde. İçinde yaşayanların esrarengiz ölümleriyle anılan bir tarihi bir yalı ve bu yalıda geçen gizemli olayların çözülmeye çalışıldığı 50 dakikalık deneyim. Gerilim ağırlıklı korku macerasında siz de yerinizi alın. Oyuna 3-10 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun süresi 50 dakikadır. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

Telefon: 0506 126 0009

Gölgeler Denizli Korku Evi Fiyatları :

  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 130 TL
  • 6 Kişi 150 TL
  • 7 Kişi 175 TL
  • 8 Kişi 200 TL
  • 9 Kişi 225 TL
  • 10 Kişi 250 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Gölgeler Denizli Korku Evi videosu bulunmuyor. Dilerseniz korku evi nedir anlamanıza yardımcı olacak bir video izleyelim.

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Gizemli Ev
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Gölgeler korku evi Bursa, Karabük ve Nevşehir’den sonra korku oyunuyla Denizli’de. Denizli Korku Evi Gölgeler sizlere eğlenceli bir aktivite sunuyor. Daha önce böylesine eğlenceli aktivite görmediniz! Gölgeler korku evinde ürpertici ve birbirinden eğlenceli 60 dakika geçireceksiniz! Oyuna 3-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Korku evinde özel olarak tasarlanmış bir mekanda tıpkı korku filmlerinde geçen senaryoyu size birebir olarak yaşatarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Bu evden kaçarken bir çok duyguyla karşı karşıya kalabileceksiniz. Kimi zaman korkacak kimi zaman gerilecek ve ürpereceksiniz. Ama grupça amacınız bu evden kaçmak. Bu oyunda hızlı davranmalı ve beyninizi çalıştırmalısınız.

Gölgeler Denizli korku evi

Gölgeler Denizli korku evi

Gizemli Ev isimli korku senaryosuna sahip olan Gölgeler Denizli Korku Evi oldukça gerçekçi ve korkutucu bir hikaye ile karşınızda. Her şey 1965 yılında başlamaktadır. Bu yıla kadar huzurlu şekilde yaşayan Gönen ailesinin küçük kızları Asuman bir gün evin bahçesinde oyun oynamaya çıkar ve bir daha küçük kızdan haber alınamaz. O günden sonra evde sürekli kızlarının sesini duyduğunu söyleyen Gönen ailesi çok uzaklara taşınır. Bu günden sonra eve giren herkes küçük kızın annesinden yardım etmesini isteyen çığlıklarını duyar. Bir daha kimse bu eve girmeye cesaret edemez. Yıllar sonra bir grup meraklı arkadaş hikayeyi duyar ve olayı araştırmak için eve girmeye karar verir. Siz de bu gruptan biri olarak girdiğiniz bu lanetli evden kurtulabilecek misiniz. Dikkat et, bu evde yalnız değilsiniz.

Gerçek üstü bir korku hikayesine sahip olan Denizli Korku Evi, eğlenirken korku duygularınızın ne kadar da fazla olduğunu görebileceğiniz bir mekana sahip. Korkularınızdan kaçarak sizden istenen görevleri tamamlayarak bu evden kaçabilirsiniz. Bu oyun süresince size verilecek olan şifreleri bulmacaları sizden istenilen şekilde çözmeniz halinde evden kaçabileceksiniz. Ancak tüm detaylara dikkat etmelisiniz. Oyunun süresi 60 dakikadır. Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Denizli Evden Kaçış Oyunu ile eğlenceniz eğlence katabileceksiniz.

ok işaretiDenizli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status