Gizlilik Sözleşmesi | Kaçış Merkezi

Gizlilik Sözleşmesi

Kaçış Merkezi’ne Hoş Geldiniz!

Hizmetlerimizi (Hizmetler) kullandığınız için teşekkür ederiz. Hizmetler merkezi Kayseri/Melikgazi’de bulunan https://www.kacismerkezi.com (Kaçış Merkezi, Site) tarafından sağlanır.

Hizmetlerimizi kullanarak buradaki gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Madde 1: Kaçış Merkezi size tavsiyede bulunmak için kişisel bilgierinizi (ad, soyad, telefon numarası vb.) sizlerden talep edebilir. Bu bilgiler site sunucularında kayıt altına alınır.

Madde 2: Kişisel bilgileriniz rezervasyon yaptıracağınız firma ile paylaşılmaktadır. Bu bilgiler aynı zamanda sitenin kullanımını geliştirmek, sizinle iletişim kurmak, şirket içi gereksinimler için ve hukuki açıdan gerekli olduğu durumlarda kullanılmaktadır.

Madde 3: Firmalara ait telefon numarası, açık adres, fiyat bilgisi internet ortamında derlenmiş olup ticari sır kapsamında değerlendirilmez. Bu alanlar herkese açık olarak paylaşılır.

Madde 4: Kaçış Merkezi tamamen ücretsizdir. Bu nedenle kredi kartı vb bilgilerinizi talep etmez.

Madde 5: Kaçış Merkezi’nde bulunan bir sayfayı ya da kaçış oyunu yazısını ziyaret ettiğinizde IP adresinizi, ziyaretinizin güncel tarih ve saatini ve tarayıcınızın sürümününü ayrıca varsayılan olarak sunulan herhangi bir bilgiyi toplayabiliriz. Toplanan bu istatistiki verileri kullanarak kişinin belirlenmesi kesinlikle mümkün değildir. Biz bu verileri hem hizmetlerimizi geliştirmek; hem de hataları önlemek için kullanıyoruz.

Madde 6: Kişisel bilgiler Kaçış Merkezi tarafından toplanıp, değerlendirilip, kullanılırken bu gizlilik politikasına uygun bir şekilde hareket edilmektedir. Eğer daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız veya gizlilik sözleşmemiz hakkında sorularınız var ise, müşteri hizmetleri departmanımıza başvurmanız gerekir.

Madde 7: Kaçış Merkezi müşteri bilgilerini yeni kaçış oyunu firma kampanyaları hakkında bilgi vermek, oyunlar hakkında detaylı bilgi sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri oyun araştırması için kullanılmaktadır.

Madde 8: Kaçış Merkezi gerekli tüm bilgilerinin güvenlik önlemlerini almasına rağmen, www.kacismerkezi.com sitesine, web sitesinde belirtilen sosyal medya hesaplarına ve sistem sunucusuna yapılan saldırılar sonucunda tüm gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Kaçış Merkezi’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Madde 9: Kaçış Merkezi, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini, dilediği zaman www.kacismerkezi.com/gizlilik-sozlesmesi sayfasında yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak tüm değişikliği yapma hakkında sahiptir. Kaçış Merkezi’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Sözleşmesi’ne ait hükümleri, www.kacismerkezi.com/gizlilik-sozlesmesi sayfasında yayınlandığı tarihten itibaren geçerlidir.

Madde 10: Müşteriler Kaçış Merkezi’nde kendileri ile ilgili hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz – yasaların öngördüğü ölçüde – derhal işleme alınacaktır. Bu gizli bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Kaçış Merkezi’ne sormak istediğiniz tüm sorular için, her zaman info@kacismerkezi.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.