Gizli Parti Korku Evi Sinop | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Gizli Parti Korku Evi Sinop

Gizli Parti Korku Evi Sinop

Adres: Sakarya cad. Tütüncü sok. Kökdemirler İşhanı, kat:4 Merkez / Sinop

Oyun Hakkında: Gizli Parti Korku Evi Sinop merkezde hizmet vermeye başlamıştır. Gizli Parti Korku Evi oyunu adından da anlaşılacağı üzere bir evde verilecek olan gizli bir partiye katılan insanların evden kaybolmasını konu alan bir evden kaçış oyunu. Oyuna 2-6 kişilik gruplar halinde katılabilirsiniz.

Gizli Parti Korku Evi Fiyatları :

  • 2 Kişi 70 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 kişi 150
  • Gece Seansı 200 TL

Telefon: 0549 455 57 53

Gizli Parti Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Gizli bir evde verilen parti ve partiye katılanların başına gelen olayların konu edildiği evden kaçış veya korku evi oyunu

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Gizli Parti Korku Evi daha önce deneyimini yaşamadığınız bir etkinlik davetidir. Bu aksam şehrimizde verilecek Gizli Partiye sizde davetlisiniz. Bu parti diğer partilerden biraz farklı. Bu yüzden bu partiye önüne gelen herkes giremiyor. Söylentilere göre daha önce bu partiye giren kişilerden bazıları kayıp ve hiç haber alınamıyor. Anlayacağınız bu partiye girmek zor fakat çıkmak daha da zor. Kayıp insanların başına ne geldiğini öğrenmek için ekibinizi kurun ve acele edin, bu gizli partiden çıkmak için sadece 60 dakikanız var.

Evden Kaçış Oyunu size verilen süre içerisinde evdeki şifleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Sinop Korku evinde yaşadığınız bu duygu fırtınasını hiç bir zaman unutmayacaksınız. Her hücrenizde bu yaşadığınız korkuyu hissedeceksiniz.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Gizli Parti Korku Evi ile yaşamadığınız deneyimleri yaşamaya var mısınız?

Gizli Parti Korku Evi oyununa katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu Sinop’ta sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

ok işaretiSinop’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş