Gizli Mod Korku Evi Sancaptepe | Kaçış Merkezi

Gizli Mod Korku Evi Sancaktepe

Gizli Mod Korku Evi Sancaktepe

Adres: Atatürk Caddesi Sümer Caddesinin Karşı Sokağı Sancaktepe  İstanbul

Oyun Hakkında: İstanbul Sancaktepe’de 600 m2 alanda 9 odadan oluşan muhteşem bir korku evi: Gizli Mod. Ekip arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz unutulmaz bir aktivite. 60 dakika süreniz var ve korkularınızla bu evde yüzleşeceksiniz. Rezervasyon için aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz. Oyuna en az 3 kişilik bir ekiple katılabilirsiniz.

Telefon:

Gizli Mod Korku Evi Sancaktepe Fiyatları :

  • 3 kişi 150 TL
  • 4 kişi ve üzeri için kişi başı 40 TL
  • En fazla 15 kişi katılabilirsiniz.
  • Saat 11:00-17:00 arası 1-5 Kişi sabit 150 TL

Gizli Mod Korku Evi Sancaptepe’ye ait kısa bir video İstanbul korku evinde ne kadar eğlenceli vakit geçireceğinizi gösteriyor.

KONUM BİLGİSİ

Gizli Mod Korku Evi Sancaptepe’nin yerini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Gizli Mod

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Anadolu yakası korku evi Gizli Mod ulaşımı oldukça kolay bir konumda, korku seviyesi yüksek ve geniş bir mekanda sizi unutulmaz bir eğlenceye davet ediyor.

Karanlıktan gelen 3 harfliler sizden daha kalabalık, onların esiri bir kadın ve akil sağlığı artık yerinde değil o hep aranızda. Sizden yardım isteyip esiri yapabilir. Kimseye güvenme!

Totem Gizli Mod Korku Evi İstanbul Sancaktepe’te en az 3 kişi en fazla 15 katılabilirsiniz. Korku evinde sizi gizemli olaylar ve korku dolu sürprizler bekliyor. Sancaktepe korku evi Gizli Mod ile siz de 60 dakika boyunca heyecan dolu bir deneyim yaşayacaksınız.

Şimdi korku evi hakkında bilgisi olmayanlar için kısaca özetleyelim; korku evi yetişkinlere yönelik bir aktivitedir. Genellikle 15 yaş sınırı vardır. Oyun süresi bir saattir ve gerçek bir evde gerçek eşyalar arasında özel bir kurgunun içinde oynarsınız. Bir nevi bir film sahnesinin içerisine girmek gibidir. Bu filmde kahraman sizsiniz. Ekibinizle beraber bu evden çıkmaya çalışacaksınız ama çözmeniz gereken bir çok sır ve peşinizde korkutucu sürprizler olacak.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş