Gizemli Teras Gölbaşı Korku Evi | Kaçış Merkezi

Gizemli Teras Gölbaşı Korku Evi

Gizemli Teras Gölbaşı Korku Evi

Adres: Eymir Mahallesi 908. Sokak No:3 Gölbaşı / Ankara

Oyun Hakkında: 4 katlı muhteşem bir korku evinde sınırsızca eğlenmeye ne dersiniz? O zaman hemen ekibini kur ve Gizemli Teras’a katıl. İçeride sizi muhteşem bir ambians, korku dolu anlar ve gerçekçi bir dekor bulunuyor. Hayat gücünüzün bile zorlanacağı bu evden kaçmak hiç de sandığınız gibi olmayacak. Bu evden kolaylıklar kurtulamayacaksınız. Gölbaşı korku evi Gizemli Teras en az 3 kişilik ekiplerinizi korkuya ve unutulmaz anlar yaşamaya davet ediyor. Yaş sınırı 16’dır.

Gizemli Teras Gölbaşı Korku Evi Fiyatları :

  • Kişi Başı 30 TL
  • Minimum 3 Maksimum 10 Kişi

Telefon:

Gizemli Teras Gölbaşı Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Gölbaşı Korku Evi oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Gizemli Teras
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Yepyeni bir korku evi deneyimi! Gölbaşı korku evi Gizemli Teras sizlere bambaşka bir eğlence sunuyor. Bu eve girdiğiniz andan itibaren yoğun bir gerilim ve korku sizi asla bırakmayacak. 4 katlı muhteşem ambianslı bu korku evi içeride yaşadıklarınız yüzünden sizi farklı bir evrene taşıyor. Bu evin içi Dünya’da bir yer asla olamaz! Girdiğiniz andan itibaren çılgınlarca eğlenirken çığlıklar atacak ve kaçış planınızı hemen devreye alacaksınız. Unutmayın bir ekip olmadan ASLA! bu evden kaçamazsınız. En az 3 kişilik ekiplerinizle bu korku evinin kapılarını aralayabilirsiniz.

Gizemli Teras 4 katlı konseptiyle Gölbaşı Ankara’da hizmet veren bir korku evi olarak karşımızda. İçeriye girdikten sonra sizi daha önce hiç yaşamadığınız bir hikaye bekliyor. Unutmayın ki bu hikayenin kahramanı ve gerçekleştiricileri sizlersiniz. Bu evde kimi zaman hayal edemeyeceğiniz anlar geçirecek kimi zaman kaçışmaktan nefes nefese kalacaksınız. Ama sonunda bu eğlence ve adrenalinin coşkusundan sevinç çığlıkları atacaksınız. Süreniz kısıtlı ve hemen bu evi terk etmelisiniz. İçeride yalnız olmadığınızı biliyorsunuz. Gölbaşı korku evi Gizemli Teras en az sizin kadar heyecanlı!

Gölbaşı korku evi için rezervasyon yapmak ister misiniz? O halde hemen üst kısımdaki rezervasyon formunu doldurabilir ya da direkt bizi 0506 126 0009 numaradan arayabilirsiniz. Bu korku evi için mutlaka rezervasyon yapmanız gerekiyor. Oyuna katılmadan önce oyunu sizin için düzenliyor, her dekoru ve şifreyi özenle bir araya getiriyor ve korku dolu dakikalar geçirmeniz için hazırlıyoruz. Bu nedenle mutlaka bizi arayıp rezervasyon almalısınız. Oyun kurallarını detaylıca dinlemeli ve herhangi bir konuyu atlamamalısınız. Her şeyden önce bunun bir eğlence ve aktivite olduğunu sakın unutmayın!

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Korku Evi Özeti
product image
Korku Evi Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
4.5 based on 10 votes
Marka
Kaçış Merkezi
Korku Evi
Gizemli Teras Gölbaşı Korku Evi
Ücret
TRY 30
Ev Durumu
Available in Stock