Giza Van Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Giza Van Korku Evi

Giza Van Korku Evi

Giza Van Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyuna geçmeden önce sizin için seçtiğimiz bir evden kaçış macerası, izlemeye değer

TELEFON NUMARASI

Telefon: 0553 661 6265

FİYAT BİLGİSİ

Giza Van Korku Evi Fiyatları: 

  • Kişi Başı 25 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres : İskele Cad. İller Bankası Karşısı Baklava sarayı yanı İpekyolu / Van

Oyun mekanını daha kolay bulmak için haritayı kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Giza
Oyunun Türü: Korku

Van’da bulunan korku evi “Giza” ürpertici bir deneyim sunuyor. Van’ın merkezi bir konumunda hizmet veren bu Korku Evi senaryosu ile sizi farklı bir dünyada hissetmenizi sağlayacak. Aynı korku içerikli filmlerdeki korku ve gerilim anlarını gerçekçi olarak yaşayacağınız oyunda 60 dakika içerisinde evin gizemli şifrelerini çözüp kaçmaya çalışacaksınız. Van Korku Evi ürperten ve geren bir mekanda sizleri bekliyor. Şeytan konseptli bu oyunda yaşadıklarınızı asla unutmayacaksınız çünkü burada yaşadığınız her şey gerçek. Birden fazla oda bulunan bu evde son odaya kadar başarıyla ulaşmanız gerekiyor.

Unutulmaz anlar yaşatan Van Korku Evi Giza’da korkmak ve eğlenmek için sizi çağırıyor. Baphomet şeytanının mumyayı uyandırma vakti geldi. Onu uyandırmamak senin elinde başladığını tamamla ve mumyayı uyandırmadan çıkışın anahtarını bul.

Van Korku Evi oyunu olan Giza için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımda bulunan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Oyuna katılmak için mutlaka rezervasyon yapmanız gerekiyor. Oyun süresi 60 dakikadır. Oyun süresince odada kapalı kalacağınız için bir çok ihtiyacınızı gideremeyeceksiniz.


ok işaretiVan’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş