Girdap Giresun Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Girdap Giresun Evden Kaçış Oyunu

Girdap Giresun Evden Kaçış Oyunu

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

 Girdap evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyuna geçmeden önce sizin için seçtiğimiz bir evden kaçış macerası, izlemeye değer

TELEFON NUMARASI

Telefon0506 143 52 10

FİYAT BİLGİSİ

Giresun Evden Kaçış Oyunu Fiyatlar: 

  • 2 kişi 60 TL
  • 3 kişi 75 TL
  • 4 kişi 80 TL
  • 5 kişi 90 TL

WEB SAYFALARI

Web: www.girdap28.com

KONUM BİLGİSİ

Adres : Eski Yağcılar Sok. Sultan Selim Mah. No:9 ismail Bey Apt C Blok Büro:109 ( İş Bankası karşısı Liman Lokantası Üstü) Merkez/GİRESUN
Oyun mekanını daha kolay bulmak için haritayı kullanabilirsiniz.

Giresun’daki diğer evden kaçış oyunları için tıklayınız.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Bermuda Şeytan Üçgeni
Oyunun Türü: Gizem

Giresun’da bulunan evden kaçış oyunu “Girdap” oldukça ilginç bir senaryoya sahip. Şehirdeki tek mekan olma özelliği taşıyan Girdap’ın senaryosu şu şekilde; Hasan isminde araştırmacı bir yazar gizemi çözülememiş “Bermuda şeytan üçgeni” ile ilgilenmeye başlar, Mitolojik olaylar ve gizemli tarih konusunda sürekli araştırma yapan Hasan, uçakların ve gemilerin kaybolduğu bu bölgenin sırrını çözmeyi aklına koymuştur.

Hasan çalışmalarını ilerlettikçe garip olaylar yaşamaya başlar, sık sık tehdit telefonları almaktadır. Yaşanan bu olaylara rağmen Hasan pes etmemekte ve gizemli yerin sırrını çözmek için sürekli araştırma yapmaktadır.

Tehdit mesajları her geçen gün artarken Hasan gizemi çözmek üzeredir, asistanına bir not bırakır; evindeki gizli kasada belgelerin olduğunu ve başına bir şey gelirse bu belgeleri kasadan almasını ister.

Bir gece Hasan’dan mesaj gelir; zor durumda olduğunu ve belgeleri evden çıkarmak için sadece 1 saat zamanı kaldığını iletir.

Girdap evden kaçış oyunu da tam burada başlamaktadır. Mesajı aldınız eve gidip sırlarla dolu bu ortamda gizemi çözmeniz gerekiyor.

Rezervasyon için ilgili web adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Kişi başı %10 indirim fırsatı! Oyundan önce Facebook, Twitter , Instagram ya da Swarm üzerinden oyun hakkında paylaşım yapıp ödeme sırasında bunu gösterirseniz kişi başı %10 indirim kazanabilirsiniz.

Giresun’da grup arkadaşlarınızla katılabileceğiniz harika bu etkinliği tavsiye ediyoruz.

Not: Bu makalede yer alan bilgiler yazının hazırlandığı tarihte girdap28.com adresinden derlenmiştir. Lütfen güncel bilgiler için siteyi ziyaret ediniz.

ok işaretiGiresun’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status