Ghost Manisa Korku Evi | Kaçış Merkezi

Ghost Manisa Korku Evi

Ghost Manisa Korku Evi

Ghost Manisa Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Oyun Hakkında: Korku, macera, aksiyon ve gerilimi bu evde yaşayabileceksiniz. Ürpertici sesler ve korkunç olaylardan kaçmak o kadar kolay değil. 60 dakikalık süre içerisinde 2-6 kişilik ekiplerinizle başarılı bir kaçış planı üretmelisiniz. Kendinizi bu oyunda adeta bir korku filmi kahramanı gibi hissedeceksiniz. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

Ghost Manisa Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 100 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 140 TL
  • 6 Kişi 150 TL

 

Ghost Manisa Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında bilgi edinmeden önce yurtdışında çekilmiş bir evden kaçış oyunu videosu izlemek ister misiniz?

Manisa evden kaçış oyunu haritası

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Ghost
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Manisa’da bulunan ilk korku evi Ghost Manisa Korku Evi sizlere korku dolu bir senaryonun kahramanı olma fırsatı sunuyor. Korku Türündeki bir evden kaçış oyunu olan bu oyun eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlıyor. 2-5 Kişilik ekiplerinizle 60 dakika sürecek bu Gerilime katılmanız için tek bir adım kaldı o da rezervasyon yapmak. Korku oyununda yapmanız gereken soğukkanlı olmak ve oyundaki gizemi çözmeye çalışmak. Karanlık ve bir çok korku metasıyla karşı karşıya kalacaksınız ve bunlardan kurtulmaya çalışacaksınız. Manisa’da bulunan korku evi heyecanınızın artmasına ve adrenalin seviyenizin yükselmesine sebep olacak. Ekip oyunu olması nedeniyle başarılı bir takım oyunu sergilerseniz sizlere de “Kazandınız” diyebileceğiz.

Manisa Korku Evi

Manisa Korku Evi

Bir ev hiç bu kadar karanlık,gizemli ve korkunç olmamıştı. Ghost Manisa Korku Evi tüylerinizin sürekli ürpereceği , kaçıp kurtulmak isteyeceğiniz ama kaçmak için zekanızı ve cesaretinizi zorlayacak bir oyundur. Çığlık atacak , gerilecek , korkacak ancak en önemlisi arkadaşlarınızla birlikte hiç eğlenmediğiniz kadar eğleneceksiniz. Korku filmi seyretmek yerine sizi bir korku filminin başrolü olmaya çağırıyoruz. Soğukkanlı olp arkanızı kollamayı sakın unutamayın , çünkü asla yalnız değilsiniz. Onlar sizi hiç rahat BIRAKMAYACAKLAR…

Manisa’da bulunan Manisa Korku Evi Ghost için rezervasyon yapmak isterseniz bilgileri sayfamızın üst kısmından alabilirsiniz. Oyun için gerekli kuralları da mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. Korku Evi Ghost’a katılmadan önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Web sitesinden ya da telefon numarası ile rezervasyon detaylarını öğrenebilirsiniz. Oyuna katılmadan önce bilmeniz gereken durumlarda birisi de; Korku oyunu olması nedeniyle epilepsi vb. korku sonucu yaşanacak anormal durumu bulunan kişilere oyun önerilmemektedir.

ok işaretiManisa’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş