Germakoçi Artvin Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Germakoçi Artvin Korku Evi

Germakoçi Artvin Korku Evi

Adres: Musazede Mahallesi Eski Dağ Yolu Tesisi Arhavi / Artvin

Oyun Hakkında: Cesaretin var mı? Germakoçi Korku Evi Artvin’de hizmetinizde. Ürpertici bir 60 dakika geçirmek ve eğlenceye doymak için mutlaka katılın! Ormanın içindeki gizemli evde karşılaşacağınız şifrelerle ürpertici anlar yaşayacaksınız! Bu ormanda yaşadıklarınız tamamen gerçek. Artvin korku evi sizi ürpertici ve gerçekçi bir maceraya çağırıyor.

Telefon: 0545 321 53 900534 011 91 92

Germakoçi Artvin Korku Evi Fiyatları:

  • Kişi Başı 30 TL

Germakoçi Artvin Korku Evi için bir video bulunmuyor! Sizin için hazırladığımız korku evi nedir videosunu izlemelisiniz!?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun yerini bulmak için harita işinize yarayabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Germakoçi
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Germakoçi Korku Evi Artvin’de hizmetinizde. Oyun Korku temasının hakim olduğu oyun oldukça etkileyici bir senaryoya sahip. Bu nedenle 15 yaşından küçük çocukların anne babaları ile beraber bu oyuna katılmaları tavsiye ediliyor. Ayrıca kalp rahatsızlığı ya da kapalı alan fobisi gibi rahatsızlıklarınız varsa mutlaka oyun öncesinde yetkili kişilere bu durumu bildirmeniz gerekiyor. Oyun sırasında operatörler kameralardan sizi izleyerek oluşabilecek herhangi bir problemde anında müdahale edebiliyorlar. Artvin Korku Evi oyununa katılmak için cesaretli olmanız yeterlidir.

Orman konseptli bu evde yaşadıklarınızı hayal bile edemeyeceksiniz. 60 dakika boyunca yaşayacaklarınızı ömür boyu unutamayacaksınız. İçeride bulunan gizem, dehşet verici dekor ve şifreler aklınızı alacak. 2 katlı bu evde adeta kaybolacaksınız. Takım oyunu çalışmasını başarıyla yapmalısınız ve bu evden kaçmalısınız. Kaçmak için 60 dakika ve en az 2 kişilik ekibe ihtiyacınız var. Artvin korku evi Arhavi ilçesi eski dağ yolu tesisi konumunda bulunuyor.

Artvin korku evi Germakoçi için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon için üst kısımda bulunan telefon numarası ile arayıp uygun saatleri öğrenebilirsiniz. Ardından 60 dakika boyunca yaşayacağınız gerilim ve korku dolu maceraya adım atabilirsiniz. Cesaretiniz var mı? Korkmaya Hazır Olun ! Dilerseniz özel günlerinizde muhteşem organizasyonlar düzenleyip, evlilik teklifi, doğum günü ve özel kutlamalarınızı unutulmaz hale getirebilirsiniz. Ayrıca her oyun ardından sizlerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmiyoruz. Bu evde yaşadıklarınızı asla unutamayacaksınız.

ok işaretiArtvin’e Dön 

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status