Last Party Kadıköy Korku Evi | Kaçış Merkezi

Last Party Kadıköy Korku Evi

Last Party Kadıköy Korku Evi

Last Party Kadıköy Korku Evi

Bu korku evi artık hizmet vermemektedir. Açık korku evleri için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Osmanağa Mah. Piri Çavuş Sok. Etkin Han 58/2 (Final Lisesi Karşısı) KADIKÖY / İSTANBUL

Oyun Hakkında: Bu evde organize edilen bir partiye davetlisiniz. 2-5 kişilik gruplarınızla sınırsız içecek ve bol eğlenceli bir 60 dakika sizi bekliyor. Ev sahibi uzun yıllardır düzenlediği bu etkinliğe katılanlara hem gerilim hem de korku dolu anlar yaşatıyor. Kadıköy’de korku evi konseptiyle hizmet veren bu partide bolca eğleneceksiniz. Oyun süresi 60 dakikadır. Yaş sınırı 14’tür.

Gerilim Saati İstanbul Evden Kaçış Oyunu Fiyatları: 

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 140 TL
  • 4 Kişi 160 TL
  • 5 Kişi 180 TL

Last Party Kadıköy Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Malezya’da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu videosu izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

Telefon:

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Last Party
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

İstanbul Kadıköy’de hizmet veren korku evi Last Party sizlere eğlenceli bir partide ne kadar korkutucu anlar yaşayabileceğinizi gösterecek. “Dikkat… bu daha önce deneyimlemediğiniz bir etkinlik davetidir!” şeklindeki sloganıyla hizmet veren oyun ürpertici anları size ve ekibinize yaşatacak. Gerilim Saati Last Party Kadıköy Korku Evi “Gerilim ve Korku” konseptiyle Kadıköy Final Lisesi karşısında sizlerle…

Dikkat bu daha önce deneyimlemediğiniz bir etkinlik davetidir. Bir evde organize edilen partiye ekibiniz ve siz davetlisiniz. 2-5 kişilik ekibinizi toplayın. Burada içecek yiyecek her partide olduğu gibi sınırsız! Eğlencesi bol bir eve girdiğinizi unutmayın. Fakat tüm gerilim ve adrenalini burada yaşayacaksınız. Ev sahibi uzun yıllardır yapmış olduğu bu eğlenceyi gelen misafirlerine çok daha farklı bir şekilde yaşatıyor. İlgi çekici oyunlar gerilim dolu dakikaları burada yaşayacaksınız. Ancak dikkat edin bu oyunda her an korkabilir her an ürperebilirsiniz. Takım ruhu gerektiren bu aktiviteye çok dikkat edin. Sürprizler sizi bekliyor. Last Party Kadıköy Korku Evi oyunundan çıkmak isteseniz de çıkamayabilirsiniz.

Last Party Kadıköy Korku Evi için rezervasyon yapmak isterseniz web sitemizdeki rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurmanızın ardından mutlaka oyun kuralları ile ilgili görseli okumanızı öneririz. Eğer ekibe telefon yoluyla ulaşmak isterseniz yukarıda iletişim bilgilerini sizler için sunduk. Heyecanlı bir oyun yaşamak ve doyasıya bir oyun oynamak için mutlaka oyuna 5-10 dakika öncesinde gelmenizi öneririz. Oyun süresi 60 dakikadır. 60 dakika içerisinde oyunu bitimeniz gerekiyor. Oyun 2-5 kişilik ekipler ile oynatılmaktadır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise rezervasyon formunda doldurmuş olduğunuz bilgileri dikkatli ve doğru olarak girmelisiniz.

 

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş