Gen Kırıkkale Korku Evi | Kaçış Merkezi

Gen Kırıkkale Korku Evi

Gen Kırıkkale Korku Evi

Adres: 286. Sokak Yenişehir / Kırıkkale

Oyun Hakkında: Kırıkkale Yenişehir’de eşsiz bir korku macerasına Gen korku eviyle katılmaya ne dersiniz? Bir tımarhane ve bu 2 katlı tımarhanede bilinmeyen bir gizemin başrol oyuncuları olacaksınız. Fakat hiçbir şey sandığınız gibi bir oyundan ibaret olmayacak. Gen korku evinde esrarengiz bir senaryoya bedeninizle dahil olacaksınız. En az 2 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.

Gen Kırıkkale Korku Evi Fiyatları :

  • Kişi Başı 20 TL

Telefon:

Gen Kırıkkale Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Tımarhane

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Kırıkkale Yenişehir yepyeni bir korku evi macerasıyla buluşuyor. Gen korku evi Yenişehir 286. sokakta hizmetinizde. Bu korku evi sizlere eşsiz bir korku ve eğlence dolu 60 dakika sunuyor. Pişman olmayacağınız uzun süre akıllarınızdan kazınmayacak anıları bu evde arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle yaşayacaksınız. Kırıkkale korku evi Gen Tımarhane konseptiyle sizlerle buluşuyor.

Bu ev bildiğiniz evlerin dışında ve çok farklı bir ambiansa sahip. Burası gerçek bir tımarhane! Ve çıkmak için sadece 1 saat süreniz var. Ya çıkacaksınız ya da çıkartılacaksınız! 1 saat içerisinde içeride mahsur kalan son hastayı alıp çıkabilecek misiniz? Dakikalar hatta saniyeler bile bu oyunda sizin için çok önemli olacak. Kırıkkale korku evi Gen, daha önce yaşamadığınız bir korku gerilim ve macera duygularını sizlere yaşatacak. 1 grup arkadaş 1 saat içerisinde bu evde neler yapabilir ki sorusuna en güzel cevabı içeride verebilirsiniz. Unutmayın içeride her yaşanılan kayıt altında.

Kırıkkale korku evi için nasıl rezervasyon yaparım? Bu sorunuzun cevabı oldukça basit. Üst kısımda yer alan telefon numarasını kullanarak Gen korku evi için rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz size uygun saatler hakkında bilgi alıp hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. İçeride yalnızca 1 saat geçirecek ve bu 1 saati asla unutamayacaksınız. İçeride 1 saat kalacağınız için herhangi bir yeme, içme vb. ihtiyaçlarınızı gideremeyeceğinizi unutmayın. Ayrıca karanlık ortamlardan olumsuz etkilenecek klostrofobi, epilepsi vb. gibi rahatsızlıkları bulunanlara bu korku evini önermemekteyiz.

ok işaretiKırıkkale’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş