GeceKondu Korku Evi Pendik | Kaçış Merkezi

GeceKondu Korku Evi Pendik

GeceKondu Korku Evi Pendik

GeceKondu Korku Evi Pendik

Adres:Fevzi Çakmak Mah. Onur Sok. No 5 Marmara Eğitim Ve Araştırma Üniversitesi Hastahanesi Karşısı Pendik / İstanbul

Oyun Hakkında: Zülfe Eve bu evde aniden esrarengiz bir şekilde kayboluyor. 40 yıllık bir evde kendinizi bulacak ve bu evin esrarengiz olaylarının ortasında kalacaksınız. Yapmanız gereken ise bu evden başarıyla kaçmaya çalışmak. Korku her zaman peşinizde olacak bu yüzden yaptığınız her harekete dikkat etmelisiniz. Süreniz 60 dakika. Oyuna 2-8 kişilik ekiplerinizle girebilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 14’tür.

Telefon:

GeceKondu Korku Evi Pendik Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3+ Kişi Başı 40 TL

GeceKondu Korku Evi Pendik videosu

KONUM BİLGİSİ

Oyunun haritadaki yeri aşağıdaki gibidir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Gece Kondu
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Gece Kondu Korku Evi

Gece Kondu Korku Evi

Korku Evleri sizlere farklı ve her zaman yapmış olduğunuz aktivitelerden çok daha eğlenceli ve unutulmaz anlar geçirmenizi sağlıyor. Tüm dünyada fenomenleşen bu oyunlar artık ülkemizde de her insan tarafından ilgiyle takip edilmektedir. İstanbul’un Pendik ilçesinde hizmete giren Gece Kondu korku evi farklı ve eğlenceli bir konsept ile karşınızda. Oyuna 2-8 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Ayrıca bu oyun için gece seansları da bulunmaktadır. Pendik Korku Evi olarak hizmet veren Gece Kondu’da ürpertici bir mekan ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu mekanın büyüsüne kapılacak ve içeride olan olaylar sizin zihninizi zorlayacaktır.

GeceKondu Pendik Korku Evi ıssız ve ürpertici bir mekanda ziyaretçilerine eğlenceli bir 60 dakika sunuyor. Bu ev oyunun çok daha ötesinde terk edilmiş olması herkesin kafasını karıştıracak. Ürpertici anları geçireceğini bu korku evinde ne zaman ne olacağı hiç belli değil. Bu gecekondunun şifreleri ise tamamen sizin becerinize bağlı. Ekibinizle başarılı bir takım oyunu gerçekleştirebilirseniz bu evden kaçmakta bir yol kat etmiş olabileceksiniz. Bu oyun 40 senelik bir evde gerçekleşiyor. Oyun senaryosunda Zülfe Ebe isimli kadının esrarengiz bir şekilde ortadan kayıp olmasını anlatıyor. Evin gizemini çözebilmeniz için 60 dakikalık süreye ihtiyacınız var. Bu süreyi doğru bir şekilde kullanmalısınız.

GeceKondu Pendik Korku Evi için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon numarasından ekibe ulaşabilir ve anında rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz online rezervasyon butonuna basarak bu oyun için rezervasyon talebi oluşturabilirsiniz. Oyuna minimum 2 maksimum 8 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun süresinde sürekli olarak takip edilecek ve olumsuz durumlarda oyundan çıkartılabileceksiniz. 

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş