Frankenstein Kadıköy Korku Evi | Kaçış Merkezi

Frankenstein Kadıköy Korku Evi

Frankenstein Kadıköy Korku Evi

Frankenstein Kadıköy Korku Evi

Adres: İsmail Hakkı Bey Sk. No:5, Acıbadem, 34718 Kadıköy/İstanbul

Oyun Hakkında: Dr. Frankenstein ölümsüz bir ordu yaratmak ve dünya hâkimiyetini ele geçirmektir. ABD istihbaratı olayı araştırmak üzere daha önceki operasyonlarda üstün başarılar elde etmiş elit bir FBİ takımını görevlendirir. Bu takım yeni düşmanı alt etmek için gereken cesareti bulacaktır, ya da ölecektir. Bu korku evine en az 4 en fazla 8 kişiye kadar katılabilirsiniz! 3 katlı muhteşem bir evde sizi 13 bölümden oluşan bir korku macerası bekliyor!

Telefon:

Frankenstein Kadıköy Korku Evi Fiyatları:

  • 2-3 Kişi 200 TL
  • 4 Kişi 240 TL
  • 5-6 Kişi 300 TL
  • 7 Kişi 350 TL
  • 8 Kişi 400 TL

Frankenstein Kadıköy Korku Evi tanıtım videosu

Oyunun yerini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Frankenstein
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Bilgisayarlarda ya da online olarak oynanan kaçış oyunlarının heyecanını gerçek hayatta yaşamanızı sağlıyor. Frankenstein Kadıköy Korku Evi konsepti ile ortaya çıkan oyun ürpertici ve en çok beğenilen bir filmin gerçek anlamda sizlere yaşatıyor. Escape İstanbul ekibinin yepyeni korku oyunu Franskenstein ile eğlenceli bir 60 dakika geçirmeye hazır olun! Yapmış olduğunuz görevlerin hemen peşinden başarılı olursanız şayet odadan kaçabileceksiniz. Oyun mantığı olarak ipuçları ve şifrelerle yönetilmektedir. Sizler bu şifreleri ipuçları yardımı ile bularak anahtarlara erişiyorsunuz ve kapıları açıyorsunuz. Kapıları açmayı muvaffak olursanız bu odadan kurtulabileceksiniz. Bu görevi bitirmek için tam 60 dakikanız bulunmaktadır. Bu korku evi 3 kat ve 13 bölümden oluşmaktadır!

Frankenstein Kadıköy Korku Evi ; Çılgın bilim insanı Dr. Frankenstein’ın torunu daha önceki eşyalar arasında dedesinin ajandasını bulur ve çalışmalarını devam ettirir. Emeli simya, elektrik gücü ve teknolojiyi kullanıp, et ve çeliği bir araya getirmek ve gücü sonsuz olan bir silahlı güç yaratmak ve dünya hâkimiyetini ele geçirmektir. Deneylerine uzun zaman önce başlamıştır zaten. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ istihbaratı olayı incelenmesi için daha önceki operasyonlarda üstün başarılar ele geçirmiş korkusuz bir FBI takımını Yüzbaşı Harrison önderliğinde görevlendirir. Bu takım korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacakları bu tehlikeli görevde ya yeni düşmanı alt etmek için şart olan cesareti bulacaktır, veyahut can verecektir.

Frankenstein rezervasyon işlemleri esnasında doğru cep telefonu numaranızı girmeniz gerekiyor zira teyit için ekipler sizi arayacaktır. Rezervasyon yaptırmak için internet sitesindeki takvim üzerinden uygun gün ve saati seçebilirsiniz. Kadıköy Korku Evi oyun alanına her seans, yalnızca bir ekip alınabildiğinden , rezervasyon bölümünden gün ve saat seçerek erkenden rezervasyon yaptırmanızı öneriyor. Oyun için minimum kişi sayısının 4 olduğunu unutmayınız! 3 Katlı,14 Bölüm ve 350 m2’lik oyun alanında öncelikle ferah ve güvenli bir oyun sağlanmaktadır. Bu korku evinde kesinlikle temas ve merdivenlerde korku olmadığından aileniz ve arkadaşlarınızla güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Yüksek korku içeren Kadıköy korku evi Frankenstein’de birbirinden eğlenceli bulmacalara ek olarak heyecan ve aksiyon dolu bir eğlence sunulmaktadır.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş