Fear Game Akhisar Korku Evi | Kaçış Merkezi

Fear Game Akhisar Korku Evi

Fear Game Akhisar Korku Evi

Fear Game Akhisar Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Paşa Mahallesi Çarşı İçi 9. Sokak No: 24 Şölen Kokoreç Yanı CC Oto Yıkama Üstü Akhisar / Manisa

Oyun Hakkında: Akhisar’ın ilk gerçek zamanlı korku evi Fear Game’de Gizemli Odalar 1. Sezon Dabbe hikayesiyle sizlerle. En az 2 en fazla 8 kişilik ekiplerle eğlenceli bu korku evinin odalarını aralayabilirsiniz. Adrenalin dolu 1 saati yaşamak için rezervasyon yapmalısınız. Yenilenen 220 metrekare alanıyla Dabbe filmine uyumlu olarak dekor edildi.

Telefon :

Fear Game Akhisar Korku Evi Fiyatları :

  • KİŞİ BAŞI 50 TL

 

 

Akhisar Korku Evi Fear Game ait video henüz bulunmuyor. Sizin için seçtiğimiz alternatif bir korku evi videosu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Akhisar Korku Evi Fear Game’in yerini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

Senaryosu: Gizemli Odalar 1. Sezon: Dabbe

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Siz de bir korku evinin maceraperestlerinden olmak istiyor musunuz? Tam da dolu dolu anlar yaşayacağınız bir eğlence burada sizi bekliyor. Manisa Akhisar’da yer alan korku evi Fear Game gizemli odalar konseptiyle karşınızda. Dabbe hikayesiyle eğlenceli ve bir o kadar da unutamayacağınız anlar geçireceğiniz bu evde kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Çünkü içeride olanlar sizi ürpertecek. Korku tam nefes aldığınız yerde. Bu oyunda korku seviyesini isteğinize göre de ayarlayabilirsiniz. Akhisar korku evi sizlere geniş alanda bir korku deneyimi sağlıyor.

Akhisar Korku Evi

İçeri girdiğiniz an oyun başıyor ve amaç süre dolmadan dışarı çıkmak. Ne kadar erken bu evden çıkabilirseniz o kadar başarılı sayılıyorsunuz. Eğer 60 dakika dolduğunda hala içerideyseniz oyun otomatik olarak bitiyor. Hızlı hareket etmeli, takım oyunu çıkarmalı ve cesur olmalısınız. Samsun korku evinde sizi korkutacak bir çok sürpriz ile karşılaşacaksınız. Manisa korku evi macerasına katılmak için tek yapmanız gereken rezervasyon yapmak! Eski ve tarihi bir evde ürpertici bir korku evi deneyimine sahip olmak Dabbe filmini gerçekten yaşamak için Akhisar korku evi sizleri çağırıyor.

Manisa Akhisar korku evi mekanına rezervasyon yaparak girebilirsiniz. Korku evinde sizi neler bekliyor, korku evi içerisinde sesler, ışıklar, sizin için çalışan insanlar ve daha bir çok korku unsuru içeren nesne bulunur. Örnek vermek gerekirse; Testere filminde kurbanlar hiç bilmedikleri korkunç bir ortamda gözlerini açarlar, içerisi sırlarla doludur ve oradan kurtulmaları istenir. Kurbanlar oradan kurtulmak için çevrelerindeki işaretlerden faydalanmak zorundadır. Tıpkı Testere filminde olduğu gibi siz de hiç bilmediğiniz bu ortamda sizi bekleyen bir çok korku unsuru arasında çıkışa ulaşmalısınız.

ok işaretiManisa’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş