Fantasmia Alanya Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Fantasmia Alanya Korku Evi

Fantasmia Alanya Korku Evi

Adres: Kargıcak Mahallesi Sahil Yolu Klas Hotel Alanya / Antalya

Oyun Hakkında: Bu korku evi Antalya Alanya’da bir otelde hizmet veren ürpertici bir senaryoya sahip korku evidir. Sıkıcı aktivitelerden bıktıysanız Fantasmia Alanya korku evi sizleri korkutucu bir yolculuğa çıkarıyor. Hemen ekiplerinizi oluşturup bu eğlencede yerinizi alabilirsiniz. Tüm Dünya ülkelerinde şubeleri bulunan bu konsept artık Alanya’da sizler için hizmette. En az 2 kişilik ekiplerinizle bu eğlenceye katılabilirsiniz.

Telefon0 537 571 0582

Fantasmia Alanya Korku Evi Fiyatları:

  • Hafta İçi Saat 18:00’a kadar En Fazla 4 Kişilik Ekipler 120 TL
  • Lütfen Detaylı Fiyat Bilgisi İçin Arayın

Fantasmia Alanya Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında detaylara geçmeden önce Malezya’da hazırlanmış bir oyunun tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Fantasmia – Horror Story
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku evlerine katılarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Daha önce yaptığınız çeşitli aktivitelerden sıkıldıysanız bu eğlence size çok iyi gelecek. Fantasmia Antalya Alanya’da hizmet veren bir korku evidir. Klas Hotel’de yer alan bu korku evi konsepti ile eğlenceli ve doya doya korkacağınız bir maceraya hazır olun. Korku filmi tutkunusunuz ve artık gerçekten o filmi yaşamak istiyorsanız Alanya korku evi tam size göre. Bu korku evine en az 2 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Doğru ekip çalışmasıyla başarılı bir kaçış planı kurgulayabilirsiniz.

Değişik stilize olan tasarımı, düşünülmüş detayları, fantastik dünyaya tamamen dalış – Fantasmia Alanya korku evinde sizinle karşılaşacaktır. Oyuna tamamen dalabileceksiniz çünkü kaçış oyunlarımız çok heyecanlı ve öykümüzün dönüşleri sürprizlerle doludur. Gerçek bir macera yaşayabilmek için uzak bir yere gitmenize ve aşırı derece para harcamanıza gerek yok. Kaçış Oyunu odalarına gelin ve yeni bir gerçekliğe dalın. Evinize yakın olan gerçek maceralar Fantasmia’da. Kaçış Oyunları – oyunun fazlasıdır, bu tam bir gerçek!

Alanya’da eğlenceli bir korku macerasına katılmak için Fantasmia korku evine rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Üst kısımda bulunan telefon numarasını kullanarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Oyuna girerken özel eşyalarınıza size özel ayarlanmış kutulara bırakmanız gerekmektedir. Burada herhangi bir fiziksel güç gerektirmiyor ve Fantasmia Alanya korku evi için rezervasyon yaptırdıysanız oyun alanına en az 10 dakika öncesinde gelmelisiniz.

ok işaretiAntalya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş