Fakülte Korku Evi Yaşamkent | Kaçış Merkezi

Fakülte Korku Evi Yaşamkent

Fakülte Korku Evi Yaşamkent

Fakülte Korku Evi Yaşamkent

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Cadde, No:105 Çankaya/ANKARA

Oyun Hakkında: Ankara’da yepyeni bir korku macerası sizi bekliyor. Fakülte korku evi Yaşamkent’te hizmette! Burası özel bir eğitim kliniği ancak tahmin ettiğiniz kadar sakin ve sessiz değil. Bu fakültenin her dersliği insanı daha da çok geriyor ve korkularıyla baş başa bırakıyor. Siz de ekiplerinizle bu eğlenceli fakültenin kapılarını aralamalısınız. En az 2 kişilik ekiplerinizle katılabileceğiniz bu muhteşem aktivite tam size göre.

Telefon:

Fakülte Korku Evi Yaşamkent Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 200 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 5+ Kişi / Kişi Başı 40 TL

 

 

Fakülte Korku Evi Yaşamkent tanıtım videosunu mutlaka izlemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak harita ile daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Fakülte
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Bir korku macerasına katılmaya ne dersiniz. Burada yaşadıklarınız tıpkı bir korku filmi gibi ancak kahraman sizlersiniz. Korku evi aktivitesi hakkında her şeyin baştan yazıldığını hayal edin. Tüm ezberlerin bozulduğunu bir korku macerasına adım atmaya ne dersiniz? 60 dakikalık muhteşem ve unutulmaz bir eğlence sizi bekliyor. Ankara Yaşamkent korku evi olan Fakülte, içeriğiyle bambaşka bir korku macerası sunuyor. Her zamanki aktivitelerden çok daha fazla eğlenebileceğiniz bu evde arkadaşlarınızla çok eğlenceli vakitler geçireceksiniz.

Fakülte korku evi

6 yıllık tıp eğitimini tamamlamış doktorların, seçecekleri bölümde uzmanlaşmak için başvurdukları bir özel uzmanlık eğitimi kliniği. Yaşanmış bir olay değil, sürekli aktif eğitime devam eden bir tıp fakültesi. Bir plastik cerrahi profesörünün kurduğu fakülte o ve profesör meslektaşlarının emellerine hizmet ediyor. Her dersliği, laboratuvarı ve hasta odası insanı geren bu fakülteden eğitimini tamamlayıp çıkmak herkesin kaldırabileceği bir deneyim değil. Ankara Yaşamkent korku evi Fakülte için 7/24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Korku evine katılmak için bir ekip olmanız gerekmektedir. En az 2 kişilik ekiplerinizle hemen korku evi rezervasyonu yapabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için üst kısımdaki telefon numarasından arayıp yerinizi ayırtabilirsiniz. Fakülte korku evi medikal konseptli bir korku evidir. Bu evde yaşadıklarınız kayıt altına alınmakta ve operatörler tarafından sürekli olarak izlenmektedir. Yaşamkent korku evi Fakülte 60 dakikalık eğlenceli bir korku macerası sizlere sunuyor.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş