Exit 7 Afyon Korku Evi | Kaçış Merkezi

Exit 7 Afyon Korku Evi

Exit 7 Afyon Korku Evi

Exit 7 Afyon Korku Evi

Adres: 2772.sokak no:17 Erenler / AFYONKARAHİSAR

Oyun Hakkında: Eğlence, korku ve macera Exit 7 Afyon korku evinde sizleri bekliyor. Adrenalin yaşayan ekipler bu korku evinde sınırsızca eğlenebilecek. Afyon Exit 7 ‘da gizemli ve ürpertici bir macera var. Bu korku evinin kapıları sizin için açılıyor. Bu korku evine en az 3 en fazla 10 kişiye kadar katılabilirsiniz

Afyon Korku Evi Fiyatları :

  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 110 TL
  • 5 Kişi 135 TL
  • 6 Kişi 160 TL
  • 7 Kişi 185 TL
  • 8 Kişi 210 TL
  • 9 Kişi 235 TL
  • 10 Kişi 260 TL

Telefon:

 

Afyonkarahisar Exit 7 Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Afyon Korku Evi oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Exit 7
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Yepyeni bir korku evi deneyimi! Afyon korku evi sizlere bambaşka bir eğlence sunuyor. Unutulmaz bir deneyime ekip arkadaşlarınızla hazırsanız hemen başlayalım. Exit 7 Afyon Erenler’de hizmet veren yoğun korku ve macera yaşayabileceğiniz bir korku evi mekanıdır. Bu aktivite diğer aktivitelerden daha da eğlenceli ve takım oyunu olması nedeniyle daha heyecanlıdır. Bu ev 2 katlı ve 6’dan fazla odası bulunan bir korku evidir!

Korku dolu bu evden her an karşınıza bir şeyler çıkabilir. Ortam karanlık, dekor ürkütücü, sesler, ışıklar ve oyunun akışı tamamen gerilim doludur. Bu nedenle korkuyu iliklerinize kadar hissedersiniz. Nerede ne başınıza gelecek bilmeden ilerlemeye çalışırsınız. İşte bu mekanda bir saatlik unutulmaz bir eğlence yaşarsınız. Farklı bir aktivite olarak Afyon korku evi için mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon yapmak için üst kısımdaki telefon numarasından ve rezervasyon formunu kullanarak bizi arayabilirsiniz. Exit 7 korku evi için mutlaka rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

ok işaretiAfyon’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Korku Evi Özeti
product image
Korku Evi Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
5 based on 8 votes
Marka
Kaçış Merkez
Korku Evi
Exit 7 Afyon Korku Evi
Ücret
TRY 25-35
Ev Durumu
Available in Stock