Exists Karabük Korku Evi | Kaçış Merkezi

Exists Karabük Korku Evi

Exists Karabük Korku Evi

Exists Karabük Korku Evi oyununa ait tanıtım videosu bulunmuyor. Oyun detaylarına geçmeden önce sizin için seçtiğimiz videoyu izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

 Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Exists Karabük Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • +1 Kişi 25 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Kılavuzlar Köyü Klavuzlar Cad. No:6 Merkez/Karabük

Oyunu bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Dr. Hannibal
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Kaçış oyunu heyecanı tüm dünyanın yanı sıra Türkiye’yi de sarmaya devam ediyor. Farklı ve sıradanlıktan uzak bir etkinlik ve eğlence planlaması yapanlar için güzel bir tercih olan evden kaçış oyunu sizlere oyunun kahramanı olmayı ve gerçekçi bir heyecan yaşatmayı amaçlıyor. Exists Karabük Korku Evi ile Karabük’te korku oyunu olarak hizmet vermeye devam ediyor. Bu gerçekçi macerayı 2-5 kişilik takımlarınızla, arkadaşlarınızla yaşayabilirsiniz. Oyun süresince gerilim ve heyecan duygularınızın sürekli yenileneceği ve sonuca ulaşmaya çalışacağınız bu oyunun süresi 60 dakikadır. Bu eve adım attığınızda kendinizi dış dünyadan soyutlayarak farklı bir evrene geçiş yapacaksınız.

Exists Karabük Korku Evi Korku ve Gerilim senaryosu ile heyecan duygusunu sizlere yaşatırken kendinizi filmin içinde ve doğaçlama oynayacağınız bir senaryo ile karşılaştıracaktır. Arkadaşlarınızla 1 saatlik eğlenceli bir süre geçirebileceğiniz bu oyun farklı bir eğlence deneyimini sunuyor. Bu oyunda her an her şey olabilir bulunduğunuz durumdan bir an önce kaçıp kurtulmak için zekanızı zorlamanız gerekiyor. Açlığını gidermek için insan avına çıkan Dr.Hannibal seri cinayetler işlemektedir. İşlemiş olduğu cinayetleri araştıran ajan Starling, Dr. Hannibal’ın hain planlarını ortaya çıkartmak ve onu suç üstünde yakalamak için yerini önceden belirlediği EXISTS evine doğru yola koyulmuş fakat kendisinden bir daha haber alınamamıştır. Ajan Starling’in yarım kalan görevini tamamlamak ve Dr. Hannibal’ın sırlarını çözmek için seni göreve çağırıyor ve 1 saat içinde tüm sırları çözmeni istiyoruz.

Karabük’te bulunan Korku Evi olan Exists için rezervasyon yapmak isterseniz web sitesine girerek rezervasyon menüsüne tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından çıkan rezervasyon ekranından sizden istenen bilgileri girerek işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. Oyuna gelmeden önce oyun kurallarına dikkat etmenizi öneririz. Oyun için rezervasyonunuza 24 saatten daha az bir zaman kalmışsa telefonla oyununuzu teyit etmek için aranacaksınız. Bu nedenle iletişim bilgilerinizi doğru ve dikkatli şekilde girmelisiniz. Oyun için herhangi bir fiziksel aktivite gerekmemektedir tamamen zihninizi kullanarak evden kaçış planı yapmanız gerekecektir. Exists Karabük Korku Evi en az 2 en çok 5 kişilik ekipler halinde oynanan gerçek bir kaçış oyunudur. Talep edilmesi halinde 6 kişi olarak da oynayabilirsiniz. Ne yazık ki bu evden kaçış oyunu 15 yaşından küçükler için uygun değildir. 15 yaşın alındaki misafirler aileleriyle birlikte oyuna katılabilirler.

ok işaretiKarabük’e Dön

ok işareti

Ya da Paylaş