Evden Kaçış Oyunu Nasıl Açılır ? | Kaçış Merkezi

Evden Kaçış Oyunu Nasıl Açılır

Evden Kaçış Oyunu Nasıl Açılır

Evden Kaçış Oyunu Nasıl Açılır

Evden kaçış oyunu ülkemizde hemen hemen her ilde hizmet vermekte ve artık 3-4 oyunlu evden kaçış merkezleri oluşmaktadır. Bu tür bir girişimcilik hedeflerinizi var ise sektörü çok iyi değerlendirip sektör konusunda henüz aç olan bölgelere bu eğlenceyi götürebilirsiniz. Ancak her geçen gün yeni bir kaçış oyunu açıldığını da unutmayınız. Bu yüzden bu sektörde farklı olursanız oyuncuları çekebilirsiniz.
Evden kaçış oyunu ve odadan kaçış oyunu açmak için oyunculara ve oyunu oynamak isteyenlere hizmet verebilmek için yapmanız ve yerine getirmeniz gereken şartlar şunlardır.

Evden kaçış oyunu açmak için yapılması gerekenler

1- Öncelikle oyunun Türkiye formatı kullanım hakkını elinde bulunduran şirket ile temas kurup franchise ( bayilik sistemi )almanız gereklidir. Bayilik alabilmeniz için format sahibi şirkete belirlediği miktar kadar ödeme yapmanız gereklidir.

2- Franchise aldığınızda sözleşme yaparken, evden kaçış oyunu, odadan kaçış oyunu açmak  için gerekli olan standartlara bir ev veya oda bulmanız ve bu ev ve odanın içini formata göre tasarlamalı ve dizayn edeceğinizi taahhüt edersiniz.

3- Oyun standartlarına uygun büyüklüklerde bulduğunuz evi, gizem, şifre, bilmece ve ip uçlarını barındıracak şekilde ilgi çekici biçimde dekore etmeli ve evden kaçış oyunu, odadan kaçış oyunu için özgün bir senaryoya göre düzenlemelisiniz.

4- Evden kaçış oyunu açmak için kullanacağınız senaryo hem özgün hem de profesyonel bir senaryo olmalıdır. Senaryonuzu kendiniz yazabilir veya bu konuda profesyonel hizmet veren senaryo şirketi veya evden kaçış oyunu formatını uygulayan yabancı ülkelerde uygulanan senaryoların benzerlerini kullanabilirsiniz.

Bu şartları yerine getirdiğinizde franchise aldığınız şirketin supervizorleri evden kaçış oyunu veya odadan kaçış oyunu açmak için kullandığınız senaryoyu, oyun için düzenlediğiniz ve odanın içine yerleştirdiğiniz gizem, bilmece ve şifrelere onay verdiği takdirde evden kaçış oyununu açabilirsiniz.

Bu Konuda Daha detaylı bilgi edinmek ve kaçış oyunu açmak için bizimle iletişime geçebilir bu girişimcilik düşüncenizde size her konuda destek verebiliriz.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

  • Biz şehrinizde bulunan tüm evden kaçış oyunları hakkında size bilgi verebiliriz. Bu sayede pazar araştırması yapmanıza katkı sağlarız.
  • Profesyonel şekilde hazırlanmış senaryoları kullanımıza sunarız.
  • Bayilik ve franchise konusunda size yardımcı olabiliriz