Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu Açmak | Kaçış Merkezi

Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu Açmak

logo

Siz de Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu ve şehrinize bu oyunu kazandırmak için “franchise” yani bayilik, şube veren yerler ile görüşme yapabilirsiniz. Bu yolla hazır senaryolar ve tanıtım desteği ile sıfırdan açılacak bir oyun alanından çok daha avantajlı bir iş yapabilirsiniz.

Tüm dünyada hızla yayılan gerçek korku evi ve evden kaçış oyunu ülkemizde de oldukça popüler hale geldi. Başta büyük şehirler olmak üzere bir çok ilde oyun alanları açıldı. Oyunlar saatlik 100-150 TL civarında kiralanıyor ve iyi bir senaryoya sahip mekanlar oldukça yoğun…

KORKU EVİ VE EVDEN KAÇIŞ OYUNU AÇMAK İÇİN NE GEREKLİDİR?

Uygun bir senaryo bulmalısınız. Senaryoya göre bir mekan ayarlamalısınız. Mekanı hikayenize göre dekore etmelisiniz. Bunun için mutlaka profesyonel bir senaryo kullanmanız gerekir. Kullanacağınız hikayede gizemli olaylar ve şifreli bölümler mutlaka özgün ve müşterilerinizin beğeneceğinden emin olduğunuz şekilde hazırlanmalıdır.Oyunun oynanacağı ev veya ortam mutlaka konsepti kaldırabilecek büyüklükte ve senaryo mantığına uygun olmalıdır.

Özetle; evden kaçış oyunu açmak için mutlaka bu işi bilen ve daha önce yapmış birilerinden yardım almanızı tavsiye ederiz.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

  • Biz şehrinizde bulunan tüm korku evi ve evden kaçış oyunları hakkında size bilgi verebiliriz. Bu sayede korku evi ve evden kaçış oyunu açmak için pazar araştırması yapmanıza katkı sağlarız.
  • Profesyonel şekilde hazırlanmış senaryoları kullanımıza sunarız.
  • Bayilik ve franchise konusunda size yardımcı olabiliriz

Korku evi ve evden kaçış oyunu açmak yeni bir yatırım şekli olan korku evi ve evden kaçış oyunları doğru bir hikaye ile doğru bir yerde hazırlandığında ve iyi bir tanıtım yapıldığında oldukça yüksek gelir elde edebileceğiniz bir iştir. Oyun ülkemizde yeni yeni tanınmakta ve bir çok ilde henüz yetersiz seviyededir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir’de oldukça yaygın olan escape oyunları korku teması, gerilim teması, polisiye olaylar, zeka oyunları gibi bir çok farklı kategoride hazırlanabilmektedir. Korku evi ve evden kaçış oyunu açmak için bu sektörle ilgili çok detaylı bilgiye ve oyun için gerekli materyallere ihtiyaç duyarsınız.

Bayilik fiyatları ya da senaryoları nasıl temin edeceğiniz konusunda bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evden kaçış oyunu açmak

Korku evi ve evden kaçış oyunu açmak