Sivas Korku Korku Evi Esrarengiz Ev: Tagon | Kaçış Merkezi

Esrarengiz Ev: Tagon Sivas Korku Evi

Esrarengiz Ev: Tagon Sivas Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Oyun Hakkında: Sivas korku evi Esrarengiz Ev yeni konsepti ve 2 farklı teması ile muhteşem bir macera hazırladı. Yaş sınırı 13 olan korku evine katılmak için önceden yer ayırtmalısınız. “Sadece Bir Oyun” isimli tema şifre ağırlıklı, “Sadist Düzen” isimli tema ise korku ağırlıklı bir kaçış oyunudur. En az 2 en fazla 8 kişilik ekipler halinde katılabilirsiniz ve oyun süresi 60 dakikadır.

Esrarengiz Ev: Tagon Sivas Korku Evi Fiyatları:

  • 2-5 Kişi 100 TL
  • 6 Kişi 125 TL
  • 7 Kişi 150 TL
  • 8 Kişi 175 TL

Esrarengiz Ev: Tagon Sivas Korku Evi, evden kaçış oyunu tanıtım videosu

KONUM BİLGİSİ

Sivas korku evinin adresini haritada bulabilirsimiz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Sadece Bir Oyun
Oyunun Türü: Gizem & Macera

Adından da anlaşılabileceği gibi her şeyin oyun mantığında ilerlediği, oynayanların bir oyunda olduklarını unutmadığı, hafif geçen şifre ağırlıklı bir temadır.

Kullanılan Hikaye: Sendroom 2
Oyunun Türü: Sadist Düzen

Sadist düzen her şeyin daha gerçekçi olduğu temadır. Psikolojik baskı daha ağır, fiziksel temas açık ise daha ağır temaslar ve şifreden çok korku ögelerinin baskın geldiği temadır. Sadist Düzen’de grup parça parça çıkamaz. Bir kişi oyundan çıkmak ister ise ya grup olarak oyun terk edilir yada devam edilir. (Acil durumlar hariç)

Sivas korku evine katılmak için 13 yaşından büyük olmanız gerekiyor. En az 2 kişiden oluşan bir ekip kurup telefon ile rezervasyon alabilirsiniz. Korku evine katılmak için mutlaka önceden yer ayırtmanız ve rezervasyon saatinden önce oyun alanında olmanız gerekir. Unutmayın ki korku evi zamana karşı oynanan bir oyundur. Sivas korku evinde size verilen süre sadece 60 dakikadır ve süre olmadan dışarı çıkmış olmalısınız.

Korku evinde başarılı olmak demek en hızlı çıkışa ulaşmak demektir. Siz de ekibinizle hem cesur, hem zeki hem de takım oyunlarına yatkınsanız başarılı olabilirsiniz. Eğer süreniz dolduğunda hala çıkışa ulaşamadıysanız oyun otomatik olarak son bulur.

Sivas’ta yapılacak aktiviteler arıyorsanız yeni ve farklı bir şey deneyebilirsiniz.

ok işaretiSivas’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş