Esir Yaşamkent Korku Evi | Kaçış Merkezi

Esir Yaşamkent Korku Evi

Esir Yaşamkent Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Yaşamkent mah 3190 Sokak No:6 Çayyolu Yaşamkent Çankaya/Ankara

Oyun Hakkında: Yaşamkent’te yepyeni bir korku evinin kapıları sizin için aralanıyor. Esir Batıkent tecrübesi artık Yaşamkent’te sizlerle. Daha yoğun korku daha eğlenceli anlar geçirmek isteyenlere bu macera bitmez diyoruz! Korkunun iliklerinize kadar hissedilmesini ister misiniz? Geniş bir villada korku macerasını artık doyasıya yaşayacaksınız. Esir’in ürpertici hikayesi en az 2 en fazla 7 kişilik ekipleri bekliyor.

Esir Yaşamkent Korku Evi Fiyatları: 

  • 4 Kişi 140 TL
  • 5 Kişi 175 TL
  • 6 Kişi 210 TL
  • 7 Kişi 245 TL

 

Esir Yaşamkent Korku Evi tanıtım videosu bulunmuyor. Oyun detaylarına geçmeden kısa bir video izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Esir Korku Evi Yaşamkent’i harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Esir
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Ankara Yaşamkent’in yepyeni bir korku evi var artık! Esir, Batıkent’teki başarısını Yaşamkent’e taşıyor. Korku dolu bir villada geçireceğiniz dolu dolu saatlerde unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Tecrübeli ekip ve korku dolu konsept ile korku macerasının gerçek bir kahramanı olabileceksiniz. 60 dakika boyunca yoğun bir korku evi konsepti sizi bekliyor. Psikopat’ın evine yalnız giremeyeceğinizi unutmayın.

Yaşamkent Ankara korku evi macerasına katılmak isteyenler için Esir, yepyeni ve yoğun kaliteli bir korku macerası sunuyor. Bildiğiniz tüm korku evlerini unutturacak daha önce yaptığınız aktivitelerden soğutacak bir aktivite artık karşımızda. Psikopat’ın evine hoş geldiniz. 9 ayrı suçtan aranan ve ev hapsine çarpıtılan psikopat bir grup gencin eğlence ararken yanlış eve girmeleri sonucu evin kime ait olduğunu anladıktan sonra evden kurtulmaya çalışmalarıyla dolu bir konsepti yaşayacaksınız. Yaşamkent korku evi Esir için en az 2 kişilik bir ekibe ihtiyacınız var. Bu korku konsepti bir villada geçmektedir.

6’dan fazla odası olan Esir Yaşamkent korku evi villa konseptiyle eğlenceli bir aktivite sunuyor. Artık sıkıldıysanız bırakın elinizdeki telefonu ve bilgisayarı hemen koşun korku macerası için arkadaşlarınızı ikna edin. Bu evde onlarla unutulmaz anlar yaşayacağınıza eminiz! Rezervasyon yapmak isterseniz eğer yapmanız gerekenler çok basit. Üst kısımda yer alan 0506 126 0009 nolu numarayı arayıp hemen detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca size uygun seansları öğrenebilirsiniz. Ya da siz beni arayın derseniz “Online Rezervasyon” formunu doldurabilirsiniz.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş