Escape İzmir Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Escape İzmir Evden Kaçış Oyunu

Escape İzmir Evden Kaçış Oyunu

Bu korku evi artık hizmet vermemektedir. Açık korku evleri için İzmir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Harika bir intro ile Escape İzmir’i daha fazla tanımanız için aşağıdaki video faydalı olacaktır.

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Escape İzmir Oyun Fiyatları:

• 2, 3, 4, 5 kişilik gruplar 120 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: 1462 Sok. No: 20 Kat:2 Daire:2 Alsancak/İzmir (Kıbrıs Şehitleri Burger King Karşısı Tayfa Balık Evi Sokağı )

Oyunun adresini harita ile bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Escape İzmir
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Escape İzmir gizemli bulmacalar ve ipuçlarıyla sizlere keyifli bir 60 dakika yaşatmak için geliştirildi. Sıra dışı bir kaçış oyunu olan Escape İzmir’de 2-5 kişilik ekiplerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Unutulmaz bir kaçış oyunu olan Escape İzmir sizlere filmler ve oyunların gerçek hayatta nasıl olabileceğini gösterecektir.

Üstelik kendinizi bir bilgisayar oyunundaki gibi görevlerin içinde bulacaksınız. Dekoratif ilginç figürlerle bulmacaları çözmeye çalışırken soğukkanlılığınızı da korumalısınız. Ayrıca ekip oyunu olması nedeniyle tüm kararları ekipçe almanı gerekiyor.
60 dakika sizlere unutulmaz bir deneyim sunacaktır.

Ayrıca bu oyunu başarıyla kazanırsanız sizi sürpriz hediyeler de bekliyor olacak. Bu nedenle ekibinizdeki kararları ortak almalı ve herkesin fikrini dinlemelisiniz. Oyun ekibinin ise sizlerden bir ricası bulunuyor, oyun içinde yaşanılanları kesinlikle kimseye anlatmamalısınız.

Çünkü arkadaşlarınızın da bu zevkli maceradan mahrum kalmalarını istemezsiniz. Korku ve anksiyetik bozukluğu olan kişiler için bu oyun önerilmemektedir. Özellikle kapalı alanda kama fobisi olan kişiler için bu oyun oldukça zor olacaktır bu yüzden tercih etmiyoruz.

Escape İzmir oyununa katılmak için web sitesindeki rezervasyon kısmından istediğiniz gün ve saate rezervasyon yapabilirsiniz. The Dark Room isimli oyunla hizmet veren Escape İzmir seansları 9.30 ile başlayıp 23.30 ‘da sonlanmaktadır. Rezervasyon yaparken mutlaka telefon numaranızı doğru girmelisiniz. Rezervasyonunuzun ardından teyit etmek için geri aranacaksınız. Facebook ve Twitter üyeliklerinizle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğer bu üyelikleriniz yok ise mail adresi ya da telefon ile rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş