Elvankent Pckopatın Korku Evi | Kaçış Merkezi

Elvankent Pckopatın Korku Evi

Elvankent Pckopatın Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Elvankent Ankara (açık adres bilgisi eklenecektir)

Oyun Hakkında: Ankara Elvankent’te bulunan Pcckopatın Korku Evi üst düzey korku senaryosu ile misafirlerini ağırlıyor. Korku evinde süre 60 dakika ve siz bu süre dolmadan oradan kurtulmaya çalışacaksınız. Elvankent korku evine katılmak için önceden yer ayırtmanız gerekiyor.

Telefon :

Elvenkent Pckopatın Korku Evi Fiyatları :

  • Fiyat bilgisi bekleniyor

Ankara Korku Evi Pckopat’a ait video henüz bulunmuyor. Sizin için seçtiğimiz alternatif bir korku evi videosu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Ankara Korku Evi Bermuda’nin yerini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.


OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Tımarhane

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Ankara yeni korku evi Pckopat ile tanışıyor! Farklı bir konsepte sahip olan mekan en az 2 en fazla 6 kişilik ekipleri misafir ediyor. Elvankent korku evinde süreniz 60 dakika ve bu süre dolmadan dışarı çıkmanız gerekiyor. Sırlarla dolu bu evden çıkmak sandığınız kadar kolay değil. Şifreleri çözmeleri, gizemi aydınlatmalı ve kapıları açmalısınız. Tabi bu sırada peşinizde olan Pckopat ile de baş etmeniz gerekiyor. Sadece zeki olmanız yeterli değil aynı zamanda cesur olmalısınız.Ekibinizle birlikte hareket etmeli ve takım oyunu çıkarmalısınız.

Rezervasyon aldığınız saatten 5 dakika oyun alanında olmanız yeterli. Operatörler size gerekli kuralları anlattıktan sonra korku evine girebilirsiniz. Oyun boyunca operatörler sizi kameralardan takip eder ve gerekli durumlarda sizi yönlendirirler.

Korku evine girerken özel bir kıyafet gerekmez, ağır güç kullanılacak alanlar veya zor fiziksel aktiviteler yoktur. Senaryoya uygun şekilde hazırlanmış dekor kendinizi bir film kahramanı gibi hissetmenizi sağlayacak. Elvankent korku evinden yer ayırtmak için yukarıda yer alan telefon numarasından arayabilirsiniz.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş