Edirne Korku Evi | Kaçış Merkezi

Edirne Korku Evi

Edirne Korku Evi

Edirne Korku Evi

Adres: 1. Murat Mah. Zübeyde Hanım Cd. No:10 Kat:2 Merkez Edirne

Adres Tarifi: Trakya Üniversitesi Ayşe Kadın Kampüsü Karşısı | Palmiye Cafenin Yan Binası

Oyun Hakkında: 13.Cuma filminden esinlenen oyun 6 bölümden oluşuyor. Azılı katil Jason sizi bulmadan evin şifrelerini çözüp kaçmanız gerekiyor. Bu kaçış için 60 dakika süreniz var. Maksimum 7 kişiye kadar bu oyuna katılabilirsiniz. Yaş sınırı 14’tür.

Edirne Korku Evi Fiyatları:

  • 1-5 Kişi 100 TL
  • 6 Kişi 120 TL
  • 7 Kişi 140 TL

Edirne Korku Evi videosu bulunmuyor.

Edirne Korku Evi hakkında detaylara geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: 13. Cuma
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Edirne’den Kars’a tüm Korku Evi oyunları ülkemiz geneline yayılmaya devam ediyor. Edirne Korku Evi ise Edirne’de korku heyecanını tüm oyun severlere yaşatmak için hizmet veriyor. Korku evinde kendinizi adeta bir korku filmi kahramanı gibi hissedebileceksiniz. Oyunda bir eve kapatılıyor ve korku konseptiyle evdeki gizemi çözüm kaçmaya çalışıyorsunuz. Ancak evden çıkmak beklediğiniz kadar kolay olmayabilir. 2-7 kişilik ekiplerinizle oynayabileceğiniz Edirne Korku Evi sayesinde korku dolu bir 60 dakika sizi bekliyor. Takım oyununu başarmalısınız.

Edirne Korku Evi

Edirne Korku Evi

Edirne Korku Evi , Büyük Firar ekibinin özel olarak dizayn ettiği sırlarla, gizemle dolu ve düşünemeyeceğiniz kadar ürpertici bir oyun olabilir. 2-7 Kişilik arkadaş gruplarınızla beraber geleceğiniz bu evde, yalnızca siz olmayacaksınız! Bu korku evinde bir düşmanınız olduğunu hiçbir zaman unutmayın. Düşman mı? Tabi ki Jason Voorhes’ten bahsediyoruz! Jason bilinen en azılı katillerden birisi olmaktadır. Şimdi cesaretli ekibinizle onun dünyasına gireceksiniz. Jason sizi bulmadan çıkışa erişmelisiniz. Bu evden kurtulabilmek için şifreleri çözmeli, kapıları açmalı, saklı geçitleri bulmanız gerekiyor. Bunun için sadece bir saatiniz var. Sahiden, bu oyuna, gerilim ve korku dolu bu eve girebilecek kadar cesaretli misiniz? Bu Edirne evden kaçış oyunu toplam 6 bölümden oluşan 13. Cuma Filminden esinlenilerek hazırlanmış korku konseptli bir evden kaçış oyunu.

Edirne Korku Evi için rezervasyon yapmak isterseniz eğer web sitesindeki rezervasyon butonunu tıklayıp rezervasyon formuna erişebilirsiniz. Bu oyun için mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon formuna sizinle ilgili doğru bilgileri mutlaka girmelisiniz. Oyun ekibi bilgilerinizi teyit etmek için sizi arayacaktır. Bu oyun için yaş sınırı 14‘tür. Edirne Korku Evi heyecanını siz de yaşamak istiyorsanız oyun kurallarına mutlaka dikkat etmeli ve oyundan 5-6 dakika öncesinde oyun alanına gelmelisiniz.

ok işaretiEdirne’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş