Don't Forget Çayyolu Korku Evi | Kaçış Merkezi

Don’t Forget Çayyolu Korku Evi

Don’t Forget Çayyolu Korku Evi

Adres: Dodurga Mah. Odabaşı Cad. No:10/C2 Türk Konut Çayyolu Çankaya/Ankara

Oyun Hakkında: Yepyeni bir korku macerası karşınızda! Don’t Forget Çayyolu korku evi sizlere ürpertici bir macera sunuyor. Cenk’in başından geçenleri bizzat görüp yaşayacaksınız! Korku dolu bu macerada 75 dakikalık dev bir macera sizi bekliyor. Korkuya doyacak eğlenceye doyacaksınız! Bu korku evine en az 2 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.

Dont Forget Çayyolu Korku Evi Fiyatları :

  • Fiyat Bilgisi Bekleniyor.

Telefon:

Ankara Korku Evi Don’t Forget tanıtım videosunu mutlaka izleyin!

Dont Forget Çayyolu Korku Evi oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Don’t Forget ( Unutma )

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Ankara yeni ve farklı bir korku evi ile tanışıyor. Ankara’da hizmete giren korku evi Don’t Forget Çayyolu Çayyolu Türkkonut’ta.

Korku evi daha önce hiç duymadıysanız hemen anlatalım.2013 yılında Türkiye’ye odadan kaçış oyunu olarak gelen bu aktivite zamanla evden kaçış oyunu sonrasında ise korku evi olarak anılmaya başlandı. Korku evi aslında evden kaçış oyununun bir türüdür. Korku temalı evden kaçış oyunu olarak da isimlendirebiliriz. Adından da anlaşılacağı üzere amaç evden kaçmak… Bir evin içine giriyorsunuz, size bir süre veriliyor ve bu süre dolmadan evden çıkmanız isteniyor. Çıkmak için şifreleri çözmeli, gizemli olayları aydınlatmalı, kilitli kapıları açmalısınız. Bunun için de eve yerleştirilmiş ip uçları var. Bu ip uçlarından yararlanarak çıkışa doğru ilerleyebilirsiniz. Buraya kadar olan kısmı zeka ve takım çalışması gerektirir. Bunun dışında cesaret gerektiren kısmı ise tamamen sürpriz.

Don’t Forget Çayyolu korku evi 75 dakikalık dev bir korku macerasını sizlere sunuyor. Cenk (22), Proje danışmanı olarak çalıştığı şirket onu İstanbul’dan Ankara’ya tayin etti. En yakın arkadaşı Enes’i arayıp ona bir eve ihtiyacı olduğunu söyledi ve yardım etmesini istedi. Enes arkadaşına yardımcı oldu ve ona muhteşem bir ev buldu. Evdeki 3. gecesinde saat 03:59’da gördüğü rüya nedeniyle çığlıklarla uyandı. Aslında bu eve hiç taşınmamalıydı! Gizemi çözmek sizin elinizde, ekibinizi kurun ve bu evin gerçekçi hikayesine katılın.

Korku dolu bu evden her an karşınıza bir şeyler çıkabilir. Ortam karanlık, dekor ürkütücü, sesler, ışıklar ve oyunun akışı tamamen gerilim doludur. Bu nedenle korkuyu iliklerinize kadar hissedersiniz. Nerede ne başınıza gelecek bilmeden ilerlemeye çalışırsınız. İşte bu mekanda bir saatlik unutulmaz bir eğlence yaşarsınız. Farklı bir aktivite olarak Çayyolu korku evi için mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon yapmak için üst kısımdaki telefon numarasından ve rezervasyon formunu kullanarak bizi arayabilirsiniz.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş