Doktorun Laneti Isparta Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Doktorun Laneti Isparta Korku Evi

Doktorun Laneti Isparta Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

 

Adres: Sanayi Mahallesi 3203 Tunç Sokak No:11 Daire:2 Isparta

Oyun Hakkında: Korku seviyesi oldukça yüksek olan oyunda bir doktorun hayatına ortak olacaksınız. Doktorun Laneti’ni çözmek için bir saat süreniz var. Oyuna katılmak için en az 15 yaşında olmalısınız. Minimum kişi sayısı 2 maksimum 8 kişidir.

Telefon:

Doktorun Laneti Isparta Korku Evi Fiyatları

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 100 TL
  • 4+ Kişi Başı 30 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

 

 Doktorun Laneti Isparta Korku Evi, evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında bilgi almadan önce bir evden kaçış oyunu videosu izlemek ister misiniz?


KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak harita ile daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Doktorun Laneti
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Isparta Korku Evi olarak hizmete girecek olan Doktorun Laneti oyunu sizlere daha önce hiç tatmadığınız bir eğlenceyi tattıracak.

Senaryo Tanıtımı: Dr. Walter Bishop 1942 senesinde şehrin önde gelen cerrahlarındandır. Dr. Bishop ve eşi Mrs. Bishop bu evi zevklerine göre lüks olarak tasarlamıştır. Dr. evinde ameliyathaneye sahip olup hastaları evinde ameliyat etmektedir. Karısının lüks yaşama olan düşkünlüğü sonucu aile maddi olarak sarsılmıştır. Bu gidişatı gören doktor kendini alkole ve uyuşturucuya vermiştir. Karısı baskıları sonucunda yasal olmayan riskli kürtaj ve ameliyatlar yapmaya başlamıştır. Gerçekleştirilen kürtajlar sonucu ölen bebeklerin ruhlarından habersizlerdir. Fakat unuttukları bir şey vardı bu ruhlar arafta sıkışıp kalmışlardır.Bu olaylara dayanamayan Doktor canına kıyar bunun bir son olduğunu düşünmüştü.Fakat bu yeni bir başlangıçtı…

En az 2 kişi en fazla 5 kişiden oluşan gruplar kurarak evden kaçış oyunu için rezervasyon alabilirsiniz. Rezervasyon için çok yakında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Oyunun korku olması nedeniyle problem olabilecek rahatsızlıkları olanlar için bu oyunu önermiyoruz.

Oyun içerisinde güç kullanmanızı gerektirecek hiç bir durum yoktur, yapmanız gereken ekip arkadaşlarınızla beyin fırtınası yaparak korku dolu bu evden bir an önce çıkmak için gerekli şifrelere ulaşmak.

ok işaretiIsparta’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş