Kanlı Tuval Kadıköy Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Kanlı Tuval Korku Evi Kadıköy

Kanlı Tuval Korku Evi Kadıköy

Kanlı Tuval Korku Evi Kadıköy

korku-evi-telefon

Adres : Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak İstanbul Plaza No:10/D Hasanpaşa / KADIKÖY – İSTANBUL

Oyun Hakkında: “Rüyaları ya da kabusları asla resmetmedim. Resmettiklerim benim kendi gerçeklerimdi.” Gerçekçi bir senaryo ile ürpertici anlar yaşatan Kanlı Tuval isimli korku evi cesaretli ekipleri bekliyor. Oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Yaş sınırı 16’dır. 60 dakika içerisinde bu evin gizemini çözmeniz gerekiyor.

Telefon: 0506 126 0009

Kanlı Tuval Korku Evi Kadıköy Fiyatları: 

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 180 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 250 TL
  • Gece Seansı 5 Kişiye Kadar 250 TL
  • Gece Seansı 6 Kişiye 300 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Kanlı Tuval Korku Evi Kadıköy için hazırlanmış olan videoyu mutlaka izlemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak için harita size yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kanlı Tuval
Oyunun Türü: Korku

Kadıköy’de Hasanpaşa’da hizmete giren olan Kanlı Tuval Kadıköy Korku Evi artık karşımızda! Korku temalı bir evden kaçış oyunu olarak hizmete giren oyun sizlere ürpertici bir 60 dakikanın kapılarını aralayacak. Kadıköy’ün efsanevi gerçeklikteki oyunlarından birisi olan Kanlı Tuval için mutlaka rezervasyon yapmalısınız.

“Rüyaları ya da kabusları asla resmetmedim. Resmettiklerim benim kendi gerçeklerimdi.” Gerçekçi bir senaryo ile ürpertici anlar yaşatan Kanlı Tuval isimli korku evi cesaretli ekipleri bekliyor. Kanlı Tuval Kadıköy korku evi senaryosu ilginç bir macera ile sizleri bekliyor.

kadıköy korku evi

Kadıköy Korku Evi

Duyduğum iç sesler benim içimde yaşayan farklı kişiler.Blank ve Little adlı iki kız var. Bir de Demon isimli biri var. Onun için erkek diyebilirim ama insan gibi görünmediği ve insan gibi hareket etmediği için onu tek bir kişiymiş gibi tanımlamak istemiyorum. Şeytan’ı hem görüyor hem de duyuyorum. Baş etmesi en zor olan da o.Şeytan bana sık sık kendimi öldürmemi söylüyor. Şeytan’a ve diğer kişilere bir soru sorar mısın? Eğer tek bir dilek hakları olsaydı neyi dilerlerdi? Şeytan: Cehennemde ölmeni isterim Little: Mor ve pembe midilli isterim. Bir de kendime ait bir beden. Böylece Eros yüzerken, ona nefesini daha uzun tutması gerektiğini söylemek zorunda kalmam. Blank: Güzel bir araba, bir beden ve bir milyon dolar. Böylece bir daha kimseyle konuşmak zorunda kalmam. Şeytan herkesin ondan nefret ettiğini biliyor. Nefrete yol açmanın onun işi olduğunu söylüyor. Bildiğim kadarıyla onu yok etmenin bir yolu yok.Ondan kurtulabileceğimi düşünmüyorum.

Kanlı Tuval Kadıköy korku evi için rezervasyon yaptırmak isterseniz üst kısımdaki iletişim bilgilerinden ekibi arayarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca “Online Rezervasyon” butonunu kullanarak rezervasyonunuzu anında bize ulaştırabilirsiniz. Kanlı Tuval korku evine en az 2 en fazla 6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Bu oyun korku ve gerilim temalıdır. Oyun süresi 1 saattir ve oyuna mutlaka en az 5 dakika öncesinde gelmenizi öneririz. Yaş sınırı ise 16’dır. Oyun sırasında ihtiyaçlarınızı gideremeyeceksiniz bu nedenle önleminizi almanızı öneririz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status