Dehşet Konağı Beşiktaş Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Dehşet Konağı Beşiktaş Korku Evi

Dehşet Konağı Beşiktaş Korku Evi

Dehşet Konağı Beşiktaş Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Sinanpaşa Mah. Küçük Remzi Sok. No:4 34353 Beşiktaş, İstanbul

Oyun Hakkında: Dehşet konağının 2 farklı türde oyunları bulunuyor. İsterseniz sadece korku isterseniz de sadece macera olarak tercih edebiliyorsunuz. Korku türü olan dehşet konağında gizemli olaylar oluyor. Doktor Kemal beyin akıl almaz tedavilerine eşi sabredemez ve kendini asarak öldürür. Kemal bey ve kızı Latife’de ilginç bir şekilde bu evde vefat eder. Siz ekibinizle bu evdeki ilginç ölümleri incelemek için gireceksiniz. Fakat ev sandığınızdan daha da ürpertici çıkabilir. Dehşet Konağı’na ait macera türündeki oyun ise Gizemli Konak adı ile anılıyor. Gizemli Konağa ait sayfada o oyunla ilgili bilgileri de bulabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 12’dir. Minimum 2 maksimum 6 kişiyle katılabilirsiniz.

Telefon: 0506 126 0009

Dehşet Konağı Beşiktaş Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 180 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 240 TL
  • 7 Kişi 280 TL
  • 00.30 Seansı 300 TL
  • 02.00 Seansı 300 TL
  • Ücretsiz Video
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 Dehşet Konağı Beşiktaş Korku Evi için tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmak için haritayı kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Dehşet Konağı
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Beşiktaş’ta 3 katlı bir konakta hizmet veren korku evi Dehşet Konağı sizleri gerçekçi bir maceranın kahramanı olmaya davet ediyor. Gerçekten yaşanmış bir hikayenin korku evine uyarlanmasıyla ortaya çıkan senaryoda kendinizi bambaşka bir alemdeymiş gibi hissedeceksiniz. 60 dakika süre içerisinde bu evden başarılı bir kaçış yapmanız gerekiyor. Oyun bolca korku unsuru içermektedir. Oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Beşiktaş’ın merkezi bir konumu olan Çarşı’da bu aktivite sizleri bekliyor.

Beşiktaş Korku Evi Dehşet Konağı

Beşiktaş Korku Evi Dehşet Konağı

Beşiktaş korku evi senaryosunda anlatılanlara göre 1920’lerde inşa edilmiş bu konağa yıllardır kimse adım atmamıştır. İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra cerrahi üzerine ihtisasını yapmak üzere Almanya’ya giden ve burada Nazi Askerleri tarafından özel deneylerde zorla görev aldırılan Dr. Kemal Arıtürk ve eşi Hicran Hanım’a ait olan bu evde küçük kızları Latife’nin başına gelen bir olayla ailenin dünyası kararır. Doktor Kemal Bey kızının tedavisi için akıl almaz deneyler düzenlemektedir. Hicran Hanım eşinin çılgınlıklarına daha fazla dayanamaz ve kendini asarak öldürür. Söylenenlere göre kısa bir süre sonra da Kemal Bey ve Latife de vefat etmiştir. Ölümleri incelemek için eve giren hiç kimse sağ çıkamamıştır. Komşular hala evden gelen çığlıklar ve ayak sesleri duyduklarını söylüyorlar. Kimse henüz eve girip bu sırrı çözemedi. Peki ya sen, yeteri kadar cesur musun?

Gizemli Konak isimli oyun ise Macera, Dedekliflik ve Zeka türünde bir kaçış oyunudur. Aynı konsepti daha yüksek zeka ve macera ile oynayarak eğlenceli bir 60 dakika geçirebilirsiniz. Eğer korku istemiyorsanız Gizemli Konak oyununu incelemek için tıklayın!

Beşiktaş korku evi Dehşet Konağı için rezervasyon yapmak isterseniz telefon numarasıyla ekibe ulaşabilir ve uygun seansları öğrenebilirsiniz. Korku türünde bir oyun olması nedeniyle olumsuz durumlar yaratacak klostrofobi, epilepsi gibi rahatsızlıkları olan kişilere bu oyunları önermemekteyiz. Oyuna rezervasyon saatin 5-10 dakika öncesinde gitmenizi öneririz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:17    Ortalama:3.5/5]