HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Deep Room İzmit Korku Evi

Deep Room İzmit Korku Evi

Deep Room İzmit Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Tepecik Mah., Fethiye Cad., Pırıldar İşhanı, Kat:5, Daire:26 İzmit/Kocaeli

Oyun Hakkında: Ümmü Sübyan, yeni doğmuş bebeklere ve loğusalı kadınlara musallat olan bir şeytandır. Bu korkutucu şeytanın elinden kurtulmak zorundasınız. Peki siz bu şeytanın elinden masumiyeti kurtarabilecek ekibin var mı? 2-5 kişilik ekiplerinizi toplayın ve bu korkutucu öykünün kahramanı olun. Oyun süresi 60 dakikadır. Yaş sınırı 16’dır.

Telefon: 0506 126 0009

Deep Room İzmit Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 60 TL
  • 3 Kişi 80 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 120 TL
  • 6 Kişi 140 TL
  • 7 Kişi 160 TL

Kaçış Merkezi’ne Özel İndirimle Online Ödeme 

sondakika

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Oyun hakkında detaylara geçmeden önce bu oyun için hazırlanmış olan tanıtım videosunu mutlaka izleyiniz!

KONUM BİLGİSİ

Deep Room İzmit’in haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Ümmü Sübyan
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Deep Room İzmit Korku Evi korkutucu ve ürpertici senaryosu ile karşınızda. Korku evi olarak hizmet veren Deep Room’da olağanüstü olaylar karşılaşacaksınız. Bu oyun için 2-5 kişilik bir ekibe ihtiyaç duyacaksınız. Oyunda amacınız ev içerisindeki gizemli olayları çözüp odalardan kaçmaya çalışmanızdır. 60 dakikalık süre içerisinde başarılı bir kaçış planlamanız gerekiyor. Kaçış planında soğukkanlı olmanız gerekiyor. Oyunda her an karşınızda tahmin edemeyeceğiniz şeyler çıkacak. Cesaretli ekibe ihtiyacınız var. Süreyi iyi kullanmalısınız.

Her zaman yaptığınız aktivitelerden sıkıldıysanız korku evi size çok iyi gelecek. Deep Room İzmit korku evi içerisinde Ümmü Sübyan isimli bir senaryo bulunuyor. Ümmü Sübyan, yeni doğmuş bebeklere ve loğusalı kadınlara musallat olan bir şeytandır. Bu korkutucu şeytanın elinden kurtulmak zorundasınız. Peki siz bu şeytanın elinden masumiyeti kurtarabilecek misiniz? Bu oyunda yaşadıklarınız gerçekçi bir senaryoya ait. Bu senaryoda sizden istenileni soğukkanlılıkla yapmanız gerekiyor.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımdaki telefon numarasını kullanarak ya da web sitesine girerek rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyonsuz oyuna katılamazsınız. Oyun saatinizden en az 5 dakika öncesinde oyun alanında olmanızı önermekteyiz. İzmit Korku Evi Deep Room esrarengiz bir hikayeye sahip. Bu hikayede ürpertici anlar yaşayacak ve oyun sonunda neler yaşadığınızı asla unutmayacaksınız. Bu oyunda yaşadıklarınızı kimseye anlatmamalı ve onların da bu eğlenceden mahrum kalmalarına neden olmamalısınız.

ok işaretiKocaeli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:5    Ortalama:4.4/5]
Rezervasyon