Deep Room İzmit Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Deep Room İzmit Korku Evi

Deep Room İzmit Korku Evi

Deep Room İzmit Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR. İZMİT’TE BULUNAN DİĞER KORKU EVLERİ İÇİN TIKLAYINIZ! YA DA BİZİ 0506 126 0009 DAN ARAYABİLİRSİNİZ!

Adres: Tepecik Mah., Fethiye Cad., Pırıldar İşhanı, Kat:5, Daire:26 İzmit/Kocaeli

Oyun Hakkında: Deep Room İzmit Yepyeni Konsept İle Karşınızda! İfrit, size bu evde musallat olacak. Daha önce hiç yaşamadığınız bir korkuyu yaşayacaksınız. En yeni konsept ve korku dolu 60 dakikayı yaşamak için bu eve mutlaka adım atın. 2-5 kişilik ekiplerinizi toplayın ve bu korkutucu öykünün kahramanı olun. Oyun süresi 60 dakikadır. Yaş sınırı 15’dir.

Telefon: 0506 126 0009

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Oyun hakkında detaylara geçmeden önce bu oyun için hazırlanmış olan tanıtım videosunu mutlaka izleyiniz!

KONUM BİLGİSİ

Deep Room İzmit’in haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: İfrit
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Deep Room İzmit Korku Evi korkutucu ve ürpertici senaryosu ile karşınızda. Korku evi olarak hizmet veren Deep Room‘da olağanüstü olaylar karşılaşacaksınız. Bu oyun için 2-5 kişilik bir ekibe ihtiyaç duyacaksınız. Oyunda amacınız ev içerisindeki gizemli olayları çözüp odalardan kaçmaya çalışmanızdır. 60 dakikalık süre içerisinde başarılı bir kaçış planlamanız gerekiyor. Kaçış planında soğukkanlı olmanız gerekiyor. Oyunda her an karşınızda tahmin edemeyeceğiniz şeyler çıkacak. Cesaretli ekibe ihtiyacınız var. Süreyi iyi kullanmalısınız.

Her zaman yaptığınız aktivitelerden sıkıldıysanız korku evi size çok iyi gelecek. Deep Room İzmit korku evi içerisinde İfrit isimli bir senaryo bulunuyor. İfrit size bu evde musallat olacak ve uzun süre etkisinden kurtulamayacaksınız. İfrit’in elinden kaçmak için 60 dakikanız var. Ekibinizle iyi bir kaçış planı kurgulamanız gerekiyor. İfrit beklediğinizden çok daha korkunç planlarıyla sizi yakalamaya çalışacak. Yepyeni konsept olan İfrit, Ümmü Sübyan’dan sonra aklınızı alacak. Çıkmak mı kolay unutmak mı ?

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımdaki telefon numarasını kullanarak ya da web sitesine girerek rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyonsuz oyuna katılamazsınız. Oyun saatinizden en az 5 dakika öncesinde oyun alanında olmanızı önermekteyiz. İzmit Korku Evi Deep Room esrarengiz bir hikayeye sahip. Bu hikayede ürpertici anlar yaşayacak ve oyun sonunda neler yaşadığınızı asla unutmayacaksınız. Bu oyunda yaşadıklarınızı kimseye anlatmamalı ve onların da bu eğlenceden mahrum kalmalarına neden olmamalısınız.

ok işaretiKocaeli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş